Фермери можуть отримати дотації на велику рогату худобу та оброблювальні угіддя

Фермери можуть отримати дотації на велику рогату худобу та оброблювальні угіддя

Інформуємо про програму підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції у вигляді бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Про це повідомляють в управлінні економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РВА.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918, бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямами:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності; 

• спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

 Отримувач бюджетних коштів може скористатися лише одним із визначених напрямів. 

Фінансова підтримка надається сільськогосподарським товаровиробникам, в тому числі фізичним особам, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь в розмірі 3100 грн за один гектар сільськогосподарських угідь (але не більше 372 тис. грн) або які утримують від 3 до 100 корів у розмірі 5300 грн за 1 корову (але не більше 530 тис. гривень). 

Окрім того, підтримка надаватиметься лише тим виробникам, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі. 

Подання заявок розпочинається з 1 вересня поточного року через Державний аграрний реєстр. Граничний термін подання заявок — до 15 листопада поточного року, однак у разі використання бюджетних коштів у повному обсязі заявки на дотації реєструватись не будуть. 

Просимо звернути увагу виробників на оновлення та доповнення достовірних даних по реєстрації корів у Реєстрі тварин та відомостях про площі посівів сільськогосподарських культур та насаджень плодово-ягідних культур, хмелю і винограду у Державному кадастровому реєстрі та Реєстрі речових прав. 

Посилання на постанову Уряду: cutt.ly/1XIzrKU  

Посилання на Державний аграрний реєстр: www.dar.gov.ua 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:00
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.