Дисидент та науковець Мирослав Маринович гуртує в українців в Англії

Дисидент та науковець Мирослав Маринович гуртує в українців в Англії

Українці продовжують гуртуватись по всьому світу, щоб продовжувати допомагати Україні у боротьбі з ворогом. Зокрема, відомі дрогобичани також долучаються до  активної громадської діяльності за кордоном та у світі загалом.

Відтак, цими днями, 27 листопада, у Лондоні відбулась зустріч з українським правозахисником, публіцистом, релігієзнавцем, членом-засновником Української Гельсінкської групи, організатором амністерського руху в Україні, віце-ректором Українського Католицького Університету у Львові, дрогобичанином — Мирославом Мариновичем. 

На зустрічі із вихідцем із Дрогобича зібралось десяток українців, які проживають у Великій Британії -  громадські активісти, волонтери, науковці. Водночас також до зустрічі приєднався і радник голови Дрогобицької РВА Олег Балог, який зараз перебуває з візитом в Англії та зміг більше розповісти публіці про справи на Львівщині та, зокрема, у Дрогобицькому районі  в час війни.

Організаторами зустрічі з Мирославом Мариновичем та з українською діаспорою в Лондоні стала Українська католицька єпархії Пресвятої Родини та волонтерка українського походження — Леся Коваленко. 

Присутні обговорили шляхи та механізми подальшої допомоги Україні та вирішення нагальних проблем, які виникають внаслідок російської агресії в Україні.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:42
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.