Дрогобиччина прощається із загиблим Героєм — Олегом Якимівом

Дрогобиччина прощається із загиблим Героєм — Олегом Якимівом

Захисник народився 25 січня 1987 року. Проживав у селі Рихтичі Дрогобицької громади. Закінчив місцеву школу, ПТУ №15 та ДДПУ ім. Івана Франка. Працював на різних підприємствах – Леоні, ТзОВ «Тиса», згодом в електромережі.

7 лютого 2024 року Олега призвали до Збройних Сил України і він одразу ж став на захист Батьківщини. Був старшим стрільцем-оператором 3 єгерського відділення 1 єгерського взводу 1 єгерської роти 1 єгерського батальйону.

Відтоді Олег виконував бойові завдання з захисту України від ворога на передових позиціях фронту. 28 квітня зв’язок з воїном обірвався. А 6 травня 2024 року рідні отримали сповіщення про те, що захисник зник безвісти під час виконання бойового завдання з захисту Батьківщини в районі населеного пункту Семенівка на Покровському напрямку фронту.

Близько восьми місяців захисник вважався безвісти зниклим.

Тиждень тому рідні отримали офіційне підтвердження про загибель захисника Олега Якиміва. У полеглого воїна залишились мама, батько, рідний брат, племінниця.Співчуття рідним.

Попрощатися із загиблим воїном прибуло духовенство, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк. Рідні, друзі, побратими та усі небайдужі мешканці Дрогобиччини.

Вічна слава Герою!

#ffffff; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;">

#ffffff; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;">

#ffffff; font-style: normal; font-variant: normal; text-decoration: none; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;">

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:33