Дрогобиччина попрощалася із 26-річним Захисником Василем Берещаком

Дрогобиччина попрощалася із 26-річним Захисником Василем Берещаком
Цьогоріч в березні Василя мобілізували до лав Збройних сил України. Дрогобичанин служив старшим солдатом 80-ї десантно-штурмової бригади вч А-0284.
 
 
 
Останні місяці перебував на нульових позиціях фронту. На жаль, серце юного воїна зупинилось під час виконання бойових завдань з захисту України на Бахмутському напрямку фронту.
 
 
 
 
З рідних у Героя залишись батьки, дружина та сестри.
 
 
Слова співчуття рідним висловили заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та заступник начальника Дрогобицького РТЦК та СП Іван Штурипіта.
 
 
 
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:40