Дрогобиччина попрощалася із 26-річним Захисником Василем Берещаком

Цьогоріч в березні Василя мобілізували до лав Збройних сил України. Дрогобичанин служив старшим солдатом 80-ї десантно-штурмової бригади вч А-0284.


Останні місяці перебував на нульових позиціях фронту. На жаль, серце юного воїна зупинилось під час виконання бойових завдань з захисту України на Бахмутському напрямку фронту.



З рідних у Героя залишись батьки, дружина та сестри.

Слова співчуття рідним висловили заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та заступник начальника Дрогобицького РТЦК та СП Іван Штурипіта.


