До уваги страхувальників та застрахованих осіб

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

Згідно наказу  Міністерства охорони здоров'я «Про внесення змін до деяких наказів МОЗ»  від 26.01.2022 № 171, стосовно медичних висновків про тимчасову непрацездатність та електронних лікарняних, паперові листки непрацездатності продовжать видавати у чотирьох виключних випадках до 1 травня 2022 року. Лікарі зможуть виписувати паперові лікарняні, якщо:

-потрібно продовжити чи закрити листок непрацездатності, який було видано в паперовій формі до 1 жовтня 2021 р.;

-сплив термін (сім днів), протягом якого лікар може внести зміни до медичного висновку про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я. У такому випадку рішення про видачу листка непрацездатності приймає лікарсько-консультативна комісія закладу охорони здоров'я, а за її відсутності — головний лікар закладу;

-відбувається усиновлення дитини протягом двох місяців з дати її народження, зазначеної у свідоцтві про народження. Листок непрацездатності видається на підставі рішення суду про усиновлення та свідоцтва про народження;

-виникли технічні проблеми з передачею даних, що призводить до неможливості формування електронного листка непрацездатності протягом семи днів з дати створення медичного висновку про тимчасову непрацездатність до усунення таких проблем.

Водночас факт не підключення закладу охорони здоров’я до електронної системи охорони здоров’я не є підставою для видачі паперових лікарняних. Нагадаємо, з 1 жовтня 2021 року в Україні розпочалась реформа електронних лікарняних.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:34
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.