Дмитро Разумков зустрівся з керівництвом концерну "Електрон"

Дмитро Разумков зустрівся з керівництвом концерну "Електрон"

У межах робочого візиту на Львівщину голова Верховної Ради України Дмитро Разумков разом з першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Андрієм Годиком ознайомилися з роботою одного з найстаріших на теренах області підприємств – приватного акціонерного товариства «Концерн-Електрон».

Підприємство прославилося виготовленням телеприймачів однойменної марки, які ввійшли в історію вітчизняного телевізоробудування, як надійна та найпопулярніша марка телевізорів.

Сучасний «Електрон» активно розвивається як машинобудівна корпорація – на вулицях Львова можна побачити трамваї, тролейбуси, автобуси марки цієї марки. «Електрон» був і залишається розробником й виробником спеціальної техніки та апаратури військового призначення, зокрема, військової радіоелектронної техніки. Продукція підприємства експортується у країни Європи, Азії, а також у США.

“Сьогодні ми бачимо позитивні зміни в розвитку цього підприємства. Ви експортуєте продукцію у 30 країн світу. Це серйозна заявка на успіх. Коронавірус та інші проблеми, які є в світі б’ють по економіці нашої держави. А Україна завжди славилась своєю економічною промисловою потужністю. Сподіваюсь, що спільно ми рухатимемось далі, робитимемо усе щоб промисловість відроджувалась. Сьогодні вже є законопроекти, які прийняті. Наприкінці квітня ми прийняли в першому читанні законопроект «Про індустріальні парки». Це серйозний поштовх лоя залучення як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій, для побудови нових завдань і для влади, і для бізнесу. Лише спільно ми можемо зробити так, щоб відроджувалась промисловість, створювались нові робочі місця, а це податки та розвиток країни”, — зазначив Дмитро Разумков.

Працівники заводу звернулись до Дмитра Разумкова з проханням підтримати прийняття в другому читанні законопроекту №3739 від 24.06.2020 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості».

«Від себе обіцяю, що коли цей законопроект розглядатимуть у залі Верховної Ради, я не лише проголосую, але й скажу: „Прошу підтримати і проголосувати“. Насправді, сьогодні держава повинна будувати економічний націоналізм. Ми маємо концентркувати увагу на розвитку українського бізнесу. Ковід сильно вплинув на весь світ, він змушує країни допогати національному бізнесу. Для його стимулювання, маємо створювати економічні важелі, щоб бізнес става потужним, повератався до галузі переробки, а не лише сировинно-екпортного формату ведення діяльності», — додав голова Верховної Ради.

На сьогодні на підприємстві працює понад тисячу осіб. Торік підприємство виготовило 50 тролейбусів, 10 автобусів та один трамвай. Загалом реалізувало продукції на півмільярда гривень.

Присутні ознайомилися із процесами виробництва та поспілкувалися з керівником і працівниками підприємства та обговорили перспективи та можливості розвитку галузі промисловості на Львівщині.

Довідково:

ПрАТ «Концерн-Електрон» розпочав свою діяльність у 1918 році як завод «Контакт», на базі якого в 1957 році створено Львівський телевізійний завод «Електрон». Зараз головними напрямками діяльності концерну є транспортне машинобудування, дослідження, розробка технологій та виробництво наноматеріалів для потреб мікрорадіоелектроніки, автомобільне обладнання, полімерна індустрія тощо. У різних напрямках роботи концерну працюють дочірні підприємства («Електронмаш», «Електрон-Карат», «Електрон-Валео»).

16:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.