Діє інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення

Відповідно до чинного законодавства про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у Дрогобицькому районі діє інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення (керівник центру Роскіп Марія Мирославівна, в.о. завідувача сектору з питань соціально — трудових  відносин Дрогобицької районної державної адміністрації ).

Основним завданням інформаційно-консультаційного центру є надання безоплатних консультацій, роз'яснень та рекомендацій найманим працівникам, роботодавцям з питань застосування трудового законодавства та законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).