Через Державний аграрний реєстр розпочато прийом заявок на участь у програмі грантової підтримки ФАО та ЄС

Ознайомчий вебінар з покроковою інструкцією пройде 10 лютого 2023 року.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок програми грантової підтримки, що стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу, та спрямована на надання інвестиційної грантової допомоги мікро- та малим сільськогосподарським виробникам, кооперативам та асоціаціям виробників географічних зазначень (ГЗ). Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 10 березня 2023 року.

До участі у програмі запрошуються сільськогосподарські виробники з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та частини Чернівецької областей у таких ланцюжках доданої вартості:

Львівська область:

• Ягідництво
  • Овочівництво
  • Аквакультура

На основі отриманих заявок ФАО надасть виробникам інвестиційні кошти у розмірі:

• до 370 000 гривень (10 000 доларів США) для малих фермерських господарств;
  • до 925 000 гривень (25 000 доларів США) для сільськогосподарських малих та середніх підприємств, сільськогосподарських кооперативів та об'єднань виробників ГЗ.

Гранти надаватимуться в українській гривні за переважаючим чинним обмінним курсом, а отримувачі допомоги повинні будуть зробити відповідний внесок ‒ у натуральній або фінансовій формі ‒ у розмірі не менше 10 відсотків від вартості запропонованої інвестиції.

Потенційні заявники запрошуються на вступний вебінар, присвячений запуску програми. Під час заходу експерти ФАО також представлять покрокові інструкції щодо подання заявок через ДАР.

Дата та час проведення: 10 лютого 2023 року, з 15:00 до 16:00

Посилання для участі в заході: https://fao.zoom.us/j/96713265464