Борімося з інфоатаками ворога. Мобільні оператори та Управління стратегічних комунікацій запустили освітню SMS-розсилк

Борімося з інфоатаками ворога. Мобільні оператори та Управління стратегічних комунікацій запустили освітню SMS-розсилк

Якщо ви отримали SMS про правила інфогігієни, знайте — це не фішингова атака, а нагадування про правила безпеки в інформаційному просторі.

Такі повідомлення від StratComZSU та AFUStratCom українці отримуватимуть регулярно. А матеріали з розсилки допоможуть протидіяти інформаційним атакам ворога.

«Проте радимо не відкривати посилання з SMS від неперевірених джерел. Вивчайте правила безпеки, будьте уважні та не піддавайтеся маніпуляціям», — зазначають у Мінцифрі.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:07