Біля Колони Свободи у Дрогобичі відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності і Свободи у Дрогобичі біля Колони Свободи перед районним адміністративним будинком, що на вул. 22 січня, спільною молитвою і покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників України.

До молитви долучилися представники духовенства, влади, громадськості Дрогобича та району.

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк спільно з головою Дрогобицької районної ради Андрієм Шевкеничом у пам’ять про Героїв поклали запалені лампадки до підніжжя Колони Свободи.