Більше підтримки для українських підприємців. Оновили Маркетплейс фінансових можливостей на порталі Дія.Бізнес

Тепер підприємці можуть дізнатися про 300+ фінансових програм для розвитку та масштабування власної справи: кредити, лізинги, гранти, державні та міжнародні програми підтримки.

Маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу  За посиланням

Платформу відвідали вже понад 8 500 користувачів. Долучайтеся й ви! На Маркетплейсі можна вибрати необхідну суму, відсоткову ставку, тип фінансування тощо за допомогою зручного фільтру пошуку інформації.

Будуємо найзручніший сервіс для бізнесу

Підготовка сервісу стала можливою завдяки Міністерству цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національному проєкту Дія.Бізнес та підтримці міжнародних партнерів у межах проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).