Більше 400 мешканців району звернулися за послугою державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

З початку року від надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно до бюджету Дрогобицького району надійшло більше 70 тисяч гривень.

Про це повідомляють у секторі державної реєстрації Дрогобицької райдержадміністрації.

Державні реєстратори прав на нерухоме майно, як зазначають у секторі державної реєстрації, обслуговують усіх мешканців району. За рік, що минає, до профільного сектору надійшло понад 400 заяв.

Так, звернувшись до державного реєстратора прав на нерухоме майно, охочі можуть отримати наступний перелік послуг:

-надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

-державна реєстрація права власності на нерухоме майно

-державна реєстрація обтяжень нерухоме майно

-державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно

-внесення змін до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень

-взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.