Без походів до сервісних центрів МВС: в Дії можна буде подати заяву на заміну посвідчення водія у Дії. Долучайтеся до бета-тесту послуги

Без походів до сервісних центрів МВС: в Дії можна буде подати заяву на заміну посвідчення водія у Дії. Долучайтеся до бета-тесту послуги

Незабаром у застосунку Дія можна буде подати заяву на обмін посвідчення водія. Долучайтеся до бета-тесту послуги за посиланням.

Під час повномасштабної війни в Україні автоматично подовжили термін дії посвідчення водія. Воно діятиме до закінчення воєнного стану і заміняти його не обов'язково. Щоб не йти до сервісних центрів МВС, українці продовжують користуватися тимчасовим документом. Проте, незабаром подати заяву на обмін посвідчення можна буде в застосунку Дія в кілька кліків без походів до сервісних центрів.

Новий сервіс у застосунку буде доступний для водіїв-новачків, які отримали перше посвідчення з терміном дії 2 роки і тепер їм потрібно змінити документ на постійний. Або ж скористатися послугою зможуть українці, котрі втратили, пошкодили посвідчення чи змінили прізвище й потребують заміни документу. 

У Дії ви зможете подати заяву на заміну посвідчення, а потім забрати його у сервісному центрі МВС. Або ж взагалі відмовитися від пластикового документу і залишити лише його цифровий аналог. 

Раніше замінити посвідчення водія можна було лише у сервісних центрах МВС, звернувшись туди особисто. І пластикове посвідчення було обов'язковим. 

Зовсім скоро ми запустимо бета-тестування послуги. Долучитися зможуть користувачі Дії, які мають:

  • підтверджений ДПС РНОКПП;

  • документ, що посвідчує особу;

  • посвідчення водія, яке потребує заміни або обміну.

Реєструйтеся за посиланням

Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром та  за підтримки ДП «Інфотех».

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:26
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.