29 грудня у Бориславі відбудеться семінар щодо питань застосування реєстраторів розрахункових операцій

Завтра, 29 грудня, відбудеться тренінг щодо питань застосування реєстраторів розрахункових операцій.
До участі запрошують усіх охочих. Семінар відбудеться о 12:00 годині в приміщенні Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42 (сесійна зала).
Фахівці Головного управління ДПС у Львівській області проведуть семінар з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Про це повідомляє Дрогобицька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.