24 листопада ВПО та мешканці району можуть звернутись за безкоштовною медичною допомогою

24 листопада ВПО та мешканці району можуть звернутись за безкоштовною медичною допомогою

На Дрогобиччині діє мобільна бригада шпиталю Шептицького. Тому вже сьогодні, 23 листопада, у Дрогобицькому районі розпочали свою роботу медичні фахівці та лікарі Міжнародної Організації з Міграції (МОМ), які працюють спільно із мобільною бригадою шпиталю Шептицького.

Шпиталь функціонує при церкві св. Юра, що у Львові, проте в час війни фахівці та медики шпиталю Шептицького організовують виїзди в різні регіони України, а саме там, де мешкає велика кількість ВПО.

Відтак, у Дрогобичі мобільна бригада приймає пацієнтів та усіх тих, хто потребує медичної консультації. Впродовж середи до шпиталю звернулися понад 45 осіб, здебільшого це внутрішньо переміщені особи, а також мешканці нашого району. 

За словами медика, лікаря з медицини невідкладних станів клініки МОМ Павла Патерухи, попри сьогоднішню повітряну тривогу та перебої з електроенергією, мешканці та ВПО Дрогобиччини вже з самого ранку звертаються за порадою до медичних фахівців. Здебільшого люди приходили з проблемою головного болю, болю в серці, поганого самопочуття та запаморочення. Крім того, як розповідає Павло Патеруха, ті внутрішньо переміщені особи, які пережили російську збройну агресію і були вимушені покинути свої домівки, також звертались за невідкладною психологічною допомогою. З ними провели консультаційну та психологічну роботу фахові психологи. 

Мобільна бригада шпиталю Шептицького діятиме у Дрогобицькому районі також  і завтра, тому запрошуємо всіх охочих.

Нагадаємо, що всі доступні послуги надаються безкоштовно, тому кожен, хто відчуває потребу у консультації або медичній, психологічній допомозі може відвідати медичних спеціалістів. Прийом та огляд пацієнтів відбуватиметься у форматі живої черги з 10.30 до 18:00

Адреса: м. Дрогобич, Консультативно-координаційний центр, вул. 22 Січня, 28 (медична палатка)

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:35
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.