Туристичний розвиток Лвівщини розпочали з Дрогобиччини

Туристичний розвиток Лвівщини розпочали з Дрогобиччини

Стратегічний розвиток туристичної інфраструктури Львівщини розпочали з Дрогобиччини.

Сьогодні у селі Воля Якубова у «Слободі Раковець» відбулось Перше спільне виїзне засідання. Серед учасників заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, голова постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Львівської обласної ради Іван Щурко, а також представництва місцевого самоврядування та бізнесу Дрогобицького, Стрийського і Самбірського районів та інші.
Саме сфера бізнесу та туризму повинні співіснувати на умовах паритету. Бо бізнесова інфраструктура розвиває туризм, а туризм — розвиває бізнес. Тому після представлення власниками туристичних об’єктів своїх атракцій, обговорили з ними перспективи розвитку туризму, як економічної складової розвитку Львівщини. Зокрема про перспективи курортної зони та передкарпатського регіону, а також можливості співпраці, напрацювання нових маршрутів.
Дякую за участь представникам експертного середовища, які надали багато рекомендацій, побажань для досягнення спільного ефективного результату.
Туристичний розвиток Лвівщини розпочали з Дрогобиччини 0Туристичний розвиток Лвівщини розпочали з Дрогобиччини 1Туристичний розвиток Лвівщини розпочали з Дрогобиччини 2
13:37
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.