Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні!

Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні!

«Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців», — ці слова Євгена Коновальця, саме сьогодні, у день, коли Львівщина урочисто відзначає Свято Героїв є символічними та знаковими.

Євген Коновалець у нескінченному ряді борців за волю та незалежність українського народу посідає особливе місце. Його постать стала однією з визначальних у національно-визвольних змаганнях 20-го століття та вплинула на увесь подальший процес здобуття української державності.
2021 рік на Львівщині проголошено Роком Євгена Коновальця. Усе своє життя Коновалець присвятив ідеї незалежної України та став прикладом самовідданої боротьби і патріотизму для сучасників.
Тому наш обов’язок сьогодні — гідно вшанувати пам’ять великого сина українського народу та зробити все для того, щоб пам’ять про його відчайдушну боротьбу передавалась з покоління в покоління, гартуючи дух наших майбутніх захисників.

Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні!

Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 0Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 1Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 2Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 3Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 4Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 5Слава Євгену Коновальцю! Слава Україні! 6
16:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.