Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

На автомобільній дорозі державного значення Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочався капітальний ремонт. 

Протяжність дороги більше ніж 40 кілометрів і проходить вона через низку тамтешніх населених пунктів. Цей автошлях має важливе значення, зокрема й для жителів прикордонних сіл.

До розбудови дорожньої інфраструктури на теренах Самбірського району, долучився Уряд Польщі, який в рамках Договору надав Україні кредит у сумі 19,5 млн євро на його реалізацію.

У проєкті також передбачено відремонтувати 12 мостових переходів, зробити тротуари, забезпечити освітлення. Адже безпека на дорозі – основний наш пріоритет.
Ці кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт автодороги сполученням Нижанковичі – Самбір, яка веде до облаштування перспективного пункту пропуску з Польщею.
Вартість будівництва пункту пропуску – 109 мільйонів злотих. Запланований термін – 4 роки. Польська сторона фінансує проєкт і очікує завершення тендерних процедур на будівельні роботи.
Переконаний, що покращення стану дороги саме на цій ділянці сприятиме розвитку туризму, що в результаті позитивно вплине на економіку району.
Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. 0Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. 1Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. 2Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. 3Ремонт на автодорозі Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. 4
10:19
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.