Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 3-06-2015, 10:38

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-09-2015, 13:17

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьми

Автор: admin1 от 12-02-2019, 15:20

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьмиСьогодні, 12 лютого, відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Дрогобицькій райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Володимир Ханас. Участь у засіданні взяли представники поліції, медицини, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, керівники соціальних служб міст Дрогобича та Борислава.

Основним питанням, що розглядалося на засіданні було обговорення ситуації, що склалася в сім’ї А., яка на даний час проживає у БФ «Наша хата». По даному питанню було прийняте рішення підготувати...

Соціальні служби райдержадміністрації провели профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 7-02-2019, 11:12

Соціальні служби райдержадміністрації провели профілактичний рейд «Діти вулиці»Згідно з графіком проведення оперативно-профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», у вівторок, 5 лютого, працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації,  Дрогобицького РЦСССДМ, структурного підрозділу з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації організували та провели  рейд «Діти вулиці» у селах Рихтичі, Залужани, Снятинка. Комісією обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх... Члени комісії відвідали навчальні заклади, поспілкувались з учнями та дирекцією.

До всеукраїнської акції STOP_SEXтин долучилися соціальні служби району

Автор: admin1 от 6-02-2019, 17:48

До всеукраїнської акції STOP_SEXтин долучилися соціальні служби районуВ Україні  щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими. Найбільшого занепокоєння викликають злочини  сексуального характеру щодо дітей в он-лайн просторі.

5 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. З метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів та захисту дітей від сексуального насильства, експлуатації через  мережу Інтернет працівники служби у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді долучилися до Дня безпечного Інтернету...

Працівники служби у справах дітей центру соціальних служб відвідали села Урізької сільської ради

Автор: admin2 от 5-02-2019, 12:04

Працівники служби у справах дітей центру соціальних служб відвідали села Урізької сільської ради4 лютого працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області здійснили виїзд у села Уріж, Винники, Мокряни. Мета виїзду - профілактика дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах...

В районному центрі соціальних служб провели тренінг для дружин учасників АТО

Автор: admin2 от 28-01-2019, 09:29
В районному центрі соціальних служб провели тренінг для дружин учасників АТОНа базі ДРЦСССДМ відбувся семінар на тему "Психологічна та емоційна підтримка дружинам учасників АТО (ООС)". 
Метою зустрічі було визначити та проговорити проблеми, які виникають у сім'ї після повернення чоловіка із зони бойових дій. Пояснити дружинам, як потрібно себе поводити, щоб налагодити сімейні стосунки, відновити взаєморозуміння між подружжям після  довготривалої розлуки.
В Центрі зібралися жінки різного віку, соціального статусу, у кожної з них різні професії. Були присутні багатодітні мами, жінки, які проживають в цивільному шлюбі, і ті, що разом прожили з чоловіком більше 10 років...

Комісія обстежила умови проживання дітей з кризових сімей та провела бесіди для попередження виникнення надзичайних ситуацій

Автор: admin1 от 25-01-2019, 11:48

Комісія обстежила умови проживання дітей з кризових сімей та провела бесіди для попередження виникнення надзичайних ситуацій24 січня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з сільським головою Рихтицької сільської ради, Дрогобицьким РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області, Дрогобицьким РЦСССДМ  здійснено виїзд у села Рихтичі та Хатки з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Комісією також обстежено житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей та визначено їх готовність до погіршення погодних умов...

Фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші»

Автор: admin1 от 27-12-2018, 09:34

Фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші»До дня Святого Миколая Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів традиційний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші». Вчора, 26 грудня, діти Дрогобицького району, центру дозвілля «Дивовижні долоні» Благодійного Фонду «Карітас» та спортивного клубу бального танцю «Danse way» завітали до районного народного дому на свято, де для Святого Миколая вони читали вірші, танцювали та представили цікаву виставу. Можна лише уявити, яких зусиль і старань коштував цим дітям кожен виступ. Зворушливими творчими номерами діти з функціональними обмеженнями продемонстрували свій Богом даний талант, силу волі, жагу до життя.

Для дітей із родин загиблих учасників АТО відбувся захід до Дня Святого Миколая

Автор: admin1 от 22-12-2018, 12:04

Для дітей із родин загиблих учасників АТО відбувся захід до Дня Святого МиколаяВчора, 21 грудня, у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся захід до Дня Святого Миколая для дітей із родин загиблих учасників АТО(ООС), організаторами якого, другий рік поспіль, був Благодійний фонд «Сумна квітка».

Діти отримали яскраві враження та позитивні емоції від конкурсів, майстер класу по розмальовуванню пряників.   

По закінченні свята  Святий Миколай привітав та роздав чудові  подарунки родинам.

Діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні з Дрогобиччини відвідали Львівський цирк

Автор: admin1 от 20-12-2018, 14:19

Діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні з Дрогобиччини відвідали Львівський циркВ рамках соціального проекту  для  дітей учасників АТО/ООС та  дітей Героїв Небесної Сотні до Дня Святого Миколая діти з Дрогобицького району 19 грудня відвідали  святкову виставу  у Львівському державному цирку.

Організатори підготували яскраве шоу – виставу "Новорічне королівство", під час якої малих глядачів розважали гімнасти, еквілібристи, акробати, жонглери та клоуни. Таке свято започатковане благодійним товариством «Мій тато захищає Україну» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки Львівської ОДА й відбувається четвертий рік поспіль.

Діти з Дрогобиччини побували на виставі в театрі ім. М. Заньковецької

Автор: admin1 от 19-12-2018, 10:29

Діти з Дрогобиччини побували на виставі в театрі ім. М. ЗаньковецькоїВ рамках проведення культурно-мистецької акції для дітей „Кожна дитина чекає Святого Миколая” 18 грудня 57 дітей з Дрогобицького району мали змогу переглянути святкову виставу у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької "Диво - квітка". Діти поринули у казкову атмосферу, отримали безліч  незабутніх вражень від казкових персонажів.

Дрогобицька райдержадміністрація висловлює подяку Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та Львівському обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за надані квитки та солодкі подарунки.

Діти учасників АТО побували в казковій резиденції Святого Миколая

Автор: admin2 от 17-12-2018, 14:38

Діти учасників АТО побували в казковій резиденції Святого МиколаяЗа сприянням Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 14 грудня діти із сімей загиблих учасників АТО відвідали казкову резиденцію Святого Миколая. 

Діти мали змогу відчути новорічну атмосферу та поспілкуватися із справжнім Чудотворцем та  залишити у резиденції листи із своїми побажаннями.

Висловлюємо щиру подяку кафе «Гостинний двір» за безкоштовну можливість відвідати резиденцію Святого Миколая, за гостинність та позитивний настрій і святкові емоції.

Соціальне інспектування на території Михайлевицької сільської ради

Автор: admin2 от 17-12-2018, 10:38

Соціальне інспектування на території Михайлевицької сільської радиЗ метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності,  перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 14 грудня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ здійснили виїзд у с. Михайлевичі. Комісією обстежено умови проживання двох дітей з сім’ї Ш. та проведено бесіду з мамою дітей щодо недопущення залишення їх без батьківського піклування. Мама зобов'язалася виправити ситуацію в сім’ї та належно виконувати свої батьківські обов'язки.

Працівники соціальних служб також відвідали внутрішньо переміщену сім’ю з м. Луганськ, де виховується троє дітей. За результатами обстежень складені акти.

Бесіда на правову тематику в Рихтицькій школі

Автор: admin2 от 11-12-2018, 15:36
Бесіда на правову тематику в Рихтицькій школіСьогодні,  11 грудня  в рамках «Всеукраїнського тижня права», за участі спеціаліста служби у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації Якимець Т.П.,педагогом соціальним Дрогобицького РЦССДМ Марцінко Л.М.  працівниками  Дрогобицького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області спільно з керівником «Дрогобицького бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання БВПД Габрівським П.В. проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями 7-9 класів  Рихтицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на тему «Права людини»...

Працівники соціальних служб щиро вітали учасників АТО з Днем ЗСУ

Автор: admin1 от 7-12-2018, 10:48

Працівники соціальних служб щиро вітали учасників АТО з Днем ЗСУ6 грудня в нашій державі відзначали День Збройних сил України. Працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з іншими соціальними службами та представниками органів місцевого самоврядування відвідали всіх демобілізованих учасників АТО в селах району.

Привітали зі святом та вручили вітальні листівки від Президента України Петра Порошенка.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube