Суспільство

У Дрогобицькому районі закликають ВРУ заборонити діяльність Московського патріархату
Сьогодні,  11 серпня, на сесії Дрогобицької районної ради депутати прийняли рішення  про звернення до Верховної Ради України щодо заборони діяльності  Української православної церкви Московського патріарха
Проїзд для учнів мистецьких шкіл у межах району хочуть зробити безкоштовним
Учнів мистецьких шкіл Дрогобицького району громадський транспорт має возити безкоштовно. З такою ініціативою виступили депутати Дрогобицької районної ради.
Територіальні межі Трускавця та Борислава збільшилися
Адміністративно-територіальні одиниці Дрогобицького району – міста Трускавець та Борислав змінили свої межі.
«Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців
Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги.
Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу, - Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації України пропонує переселенцям для пошуку роботи скористатись держпослугами на Гіді. Українці, які переїхали, рятуючись війни також намагаються знайти роботу на новому місці.
Сьогодні ми відзначаємо День військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ.
Нині військовий зв’язок – це технічна основа ЗСУ, а воїни-зв’язківці по праву належать до інтелектуальної еліти героїчного Українського війська.
Гранти на теплиці: умови створення власної справи в межах «єРобота»
В межах нової урядової програми «єРобота» передбачено надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Порядок надання грантів на теплиці затверджений постановою Кабінету Міністрів України.
У Дрогобицькому районі оштрафували нелегальних перевізників на суму понад 55 тис грн
Працівники управління транспорту та зв’язку перевірили дотримання вимог транспортного законодавства під час надання послуг з перевезення пасажирів у Дрогобицькому районі.
Сьогодні  в Україні вшановують пам’ять жертв Великого терору 1937-1938 років ХХ століття
5 серпня в Україні вшановують пам’ять жертв Великого терору 1937-1938 років — одного з найбільш масштабних злочинів радянської влади проти людства.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.