Спорт

Українська команда – абсолютний чемпіон на Міжнародних дитячих змаганнях з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN»
На схилах гірськолижного комплексу «Буковиця», котрий знаходиться в околицях Борислава, 27-28 січня вже вчетверте відбувся український етап 3-х етапних Міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту Karp
У Дрогобичі активно реконструюють стадіон «Галичина»
Реконструкція стадіону «Галичина» у Дрогобичі – це пріоритетне питання не лише для  громади, на території якої розташований, а й району загалом.
Дрогобицькі акробати перемогли на Кубку України
У неділю завершився чемпіонат України серед юніорів та відкритий Кубок Львова зі спортивної акробатики. Змагання тривали з 15 по 19 грудня у залі гімнастики Львівського державного  університету фізичної культури ім.
Трускавець приймає Перший Чемпіонат Європи з бойового хортингу
Хортинг – це сучасне бойове мистецтво, котре ще не так давно було сформоване в Україні, але вже зуміло завоювати увагу багатьох прихильників цього виду спорту.
Уродженка з Трускавця –  «бронзова» призерка  чемпіонату світу
Вісімнадцятирічна Олександра Хоменець виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з української жіночої боротьби.
​3 громади Дрогобицького району отримають по 50 тис. грн на облаштування активних парків
Фото ілюстративне У межах реалізації загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», 18 територіальних громад Львівської області отримають кошти на облаштування актив
​Громади Дрогобиччини запрошують долучатися до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»
У Львівській області, зокрема у Дрогобицькому районі, відбувається реалізація загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України».
У вересні на Дрогобиччині відбудуться два Чемпіонати України з ралі
Фото ілюстративне Вже у першій половині вересня Дрогобиччина прийматиме дві грандіозні події всеукраїнського рівня. Так, 5 вересня відбудеться 7 етап Чемпіонату України з гірських гонок.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.