Соціальний захист населення

Виходь на світло: долучайся до боротьби з тіньовою зайнятістю
Незадекларована праця, не захищає ваші трудові та соціальні права!
БФ «З янголом на плечі» продовжує допомагати потребуючим у Дрогобицькому районі
Минулого тижня представники Благодійного фонду «З янголом на плечі» привезли гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених сімей, в тому числі і продуктові набори, які проживають у Дрогобицькому районі.
Реєстрацію на отримання криптовалюти від біржі «Binance» для ВПО завершено
У Дрогобицькому районі завершила свою роботу ініціатива благодійної організації «Паляниця» та фінансова біржа «Binance», яка у співпраці з Дрогобицькою районною військовою адміністрацією надавали
З обласного бюджету виділили кошти для компенсації закладам, що прихистили переселенців
Війна продовжує відбирати в людей життя, здоров’я, рідні домівки. Держава та місцеві органи влади докладають усіх зусиль, щоб полегшити життя тим, хто наразі найбільш цього потребує.
Фонд соціального страхування України відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікування
Львівщина прийняла на лікування ще 13 людей з Донецької та Дніпропетровської областей
Сьогодні, 16 червня, до Львова евакуаційним потягом з Покровська на лікування прибули ще 13 повнолітніх пацієнтів з Донецької та Дніпропетровської областей. Стан людей середньої важкості та важкий.
На Дрогобиччині передали гуманітарну допомогу для ВПО
В час російської агресії українці, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після 24 лютого 2022 року, продовжують отримувати різного роду допомогу.
За минулу добу на Львівщину прибули ще 255 внутрішньо переміщених осіб
Начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що за минулу добу сповіщень про повітряну тривогу в області не було. Двома евакуаційними потягами у Львів прибули ще 255 людей.
Дрогобиччина продовжує опікуватись сім'ями з Донеччини та інших регіонів країни
В Україні продовжують діяти програми соціальної підтримки українських сімей, котрі постраждали внаслідок російсько-української війни, а тому були змушені шукати прихисток в інших, більш безпечних місцях нашої  країн
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.