Соціальний захист населення

До уваги страхувальників та застрахованих осіб
На підставі проведеного аналізу  видатків на матеріальне  забезпечення застрахованих осіб по Дрогобицькому відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (н
Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2021 році
Упродовж 2021 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП) відповідно до Законів України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)
Від кібератаки 14 січня постраждали 22 державних органи
Станом 24 січня встановлено, що від масованої кібератаки, яка почалася у ніч з 13-го на 14 січня, постраждали 22 сайти органів державної влади.
Вже від сьогодні можна придбати ліки за програмою єПідтримка
Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби.
«Муніципальна няня» може доглядати необмежену кількість дітей
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» від 15 грудня 2021 р. № 1323.
Затверджено новий порядок консервації земель
19 січня на засіданні Уряду прийнято постанову «Про затвердження Порядку консервації земель. Про  це повідомляє Урядовий портал.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.