Соціальний захист населення

Як захистити себе у випадку домашнього насильства: пояснюють юристи системи безоплатної правової допомоги
Лише у 2022 році Нацполіція зафіксувала понад 250 тис. звернень щодо домашнього насильства. У ситуацію, коли власний дім стає небезпечним місцем, щороку потрапляють тисячі українців.
Як діяти у разі атаки дронів-камікадзе?
У разі небезпеки негайно пройдіть в укриття. Користуйтеся підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами. Обирайте укриття подалі від адмінустанов, військових і стратегічних об’єктів.
Вимушені переселенці з Дрогобиччини отримали допомогу від International Medical Corps
400 наборів з засобами гігієни для внутрішньо переміщених осіб передала на Дрогобиччину міжнародна організація «International Medical Corps».
Відтепер потерпілі на виробництві можуть повноцінно користуватись соціальними послугами та послугами медичного догляду
Для забезпечення права потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на соціальні послуги з догляду  і медичні послуги в межах Програми медичних гарантій, 28 квітня Уряд прийняв відпов
Благодійна організація"NEEKA" надала допомогу понад 90 особам із числа ВПО
БО "NEEKA" у співпраці зі Консультативно-координаційним центром (ККЦ), що діє при Дрогобицькій РВА, надала допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Дрогобиччини.
МОЗ нагадує: як оформити довідку про інвалідність, якщо ви виїхали за кордон
Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що під час воєнного стану встановлення інвалідності або проведення медико-соціальної експертизи українців, які вимушено перебувають за кордоном, МСЕК здійснюють екстер
Удосконалено механізм виплати державної допомоги евакуйованим із небезпечних регіонів
Уряд підтримав зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 1195, спрямовані на вдосконалення механізму виплат особам, котрі евакуюються з небезпечних територій.
Деяка інформація про  домашнє насильство
Що  таке домашнє насильство?