Сільське господарство

На Львівщині стартувала жнивна кампанія 2022 року
 Через сприятливі погодні умови, цьогорічна жнивна кампанія в області почалася на 5 днів швидше ніж торік.
Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачає дотації на утримання корів та пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів
Продовжується фінансування з обласного бюджету окремих завдань та заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства області.
У Дрогобицькій РВА провели тренінг щодо покращення якості молочних продуктів
В межах швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі  з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України” у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбувся тренінг щодо п
Роман Шлярп привітав фермерів Дрогобиччини з професійним святом
В Україні 19 червня відзначають День фермера. Розвиток фермерства та робота фермерів  відіграє важливу та стратегічну роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українських сіл та територій.
Майже у три рази збільшили розмір такс за незаконний вилов риби у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду
Відповідно до Постанови Уряду № 575 «Про затвердження спеціальних такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд», яка набула чинності у травні, збільшили
Посівні площі у Дрогобицькому районі збільшили на півтори тисячі гектарів
Через неможливість повномасштабного засіву земель на територіях сходу  та частини півдня і півночі країни, у західних регіонах країни максимально збільшують посівні площі.
Дрогобицькі аграрії отримали ще 22 тонни насіннєвої картоплі з Голландії
Дрогобицький район отримав 22 тонни високорепродуктивної насіннєвої картоплі, як гуманітарну допомогу з Голландії. Її розприділили між сільськогосподарськими підприємствами району.
На Дрогобиччині активно триває посівна кампанія
У Дрогобицькому районі триває активна посівна кампанія 2022 року. Попри складні воєнні умови аграрії продовжують працювати задля розвитку економіки та сільськогосподарської галузі.
До уваги аграріїв: 10 травня закінчується прийом документів на дотацію за утримання корів
Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області (зі змінами) передбачає фінансову підтримку у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.