Охорона здоров'я

Бориславській громаді передали сучасний УЗД апарат з Іспанії
Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Благодійним Фондом Коло та у співпраці з іспанськими партнерами, а саме організацією Aga-Ucraina, передали дороговартісне УЗД обладнання для Бориславської громади.
На Львівщину доставили рідкісні препарати для лікування дітей зі СМА
4 липня, Львівщина отримала рідкісні ліки, що допомагають в лікуванні дітей, які страждають на спінальну м’язову атрофію (СМА).
Мешканців Львівщини просять бути обачними, щоб уникнути укусів змій
Із настанням спекотної погоди змії покидають свої сховища, щоби погрітися під сонячними променями. На Львівщині поширена небезпечна отруйна змія гадюка звичайна. Найбільшу кількість гадюк можна зустріти в Карпатах.
У Дрогобицькій РВА провели тренінг щодо покращення якості молочних продуктів
В межах швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі  з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України” у Дрогобицькій районній військовій адміністрації відбувся тренінг щодо п
Степан Кулиняк привітав медиків Дрогобиччини з нагоди Дня медичного працівника
Сьогодні, 20 червня, у стінах Дрогобицької районної військової адміністрації зібрались більше десятка медиків Дрогобиччини з нагоди святкування Дня медичного працівника.
Львівщина прийняла на лікування ще 13 людей з Донецької та Дніпропетровської областей
Сьогодні, 16 червня, до Львова евакуаційним потягом з Покровська на лікування прибули ще 13 повнолітніх пацієнтів з Донецької та Дніпропетровської областей. Стан людей середньої важкості та важкий.
Сьогодні, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові
Сьогодні відзначається Всесвітній день донора крові. Мета - підвищити обізнаність населення всього світу про потребу в безпечній крові та її продуктів для переливання.
На Львівщині медикам провели тренінг щодо послідовності дій у випадку виявлення холери: яка ситуація в області
Команда Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України спільно з командою Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели навчання-тренінг, присвячений пос
У МОЗ нагадали про 6 безоплатних досліджень для раннього виявлення онкології, які є частиною Програми медичних гарантій
В Україні щороку близько 140 тисяч українців дізнаються про онкодіагноз. Тому рання діагностика онкозахворювань залишається пріоритетним напрямком Програми медичних гарантій (ПМГ).
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.