Охорона здоров'я

Як поєднати щеплення підлітків від COVID-19 з іншими щепленнями?
Слід дотримуватися 14-денного інтервалу між вакцинацію проти COVID-19 та щепленнями проти інших хвороб, крім щеплень від грипу, які можна робити одночасно в різні руки або з будь-яким часовим проміжком.
Безоплатні ліки для людей із діабетом
Своєчасне діагностування та контроль діабету дозволяють попередити розвиток тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватися здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними.
Поради при отруєнні чадним газом
Чадний газ  не має ні кольору, ні запаху. Дія цього газу призводить до зсідання гемоглобіну крові й у великих концентраціях може остаточно погасити свідомість, а також спричинити летальний наслідок.
Які соціальні послуги мають право отримувати люди з інвалідністю під час воєнного стану?
Під час воєнного стану особи з інвалідністю незалежно від задекларованого/зареєстрованого місця проживання можуть отримати життєво необхідні соціальні послуги, зокрема притулок або стаціонарний догляд у будь-якому місці
На Львівщину доставили майже 8 тисяч доз вакцини від грипу для щеплення осіб з груп ризику
Міністерство охорони здоров’я розподілило в регіони 193 тисячі доз вакцини від грипу, отриманих в межах гуманітарної допомоги.
Отримання медичної допомоги у випадку інсульту під час війни: які послуги є безкоштовними
Пацієнти, як і раніше, можуть отримувати безоплатно медичну допомогу, за яку сплачує держава. Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни.
Портал вакансій медичних працівників МОЗ: як знайти потрібну вакансію
Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників».
У Дрогобицькому районі працюють над перевіркою та створенням резервних джерел водопостачання
В умовах воєнного стану або в разі виникнення надзвичайної ситуації у зв'язку з повномасштабною російською агресією, на Дрогобиччині працюють над перевіркою та створенням резервних джерел водопостачання у разі ураження в
Понад 5000 випадків інсульту зафіксували на Львівщині за дев’ять місяців: як вчасно розпізнати симптоми інсульту
Рекомендації підготували у МОЗ у межах ініціативи «Здоровіші разом» до Всесвітнього Дня боротьби з інсультом, який відзначають 29 жовтня.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.