Культура

«Українська книжкова поличка» поповнила головні бібліотеки країн Європи
У межах проекту «Українська книжкова поличка» за сприяння посольств нашої держави читальні зали чотирьох найбільших бібліотек європейських країн – Австрії, Латвії, Франції та Нідерландів – поповни
Франкова Україна: мистецька акція в Нагуєвичах на пітримку ЗСУ
28 травня 2022 минає 106 років, як помер видатний український письменник, поет, публіцист, перекладач, філософ, учений, громадський і політичний діяч Іван Франко.
«Мистецтво нескорених»: у Дрогобичі відбулась виставка на підтримку ЗСУ
У п’ятницю, 20 травня, у Дрогобицькому районі у музеї “Дрогобиччина” відбулась виставка-аукціон Мистецтво нескорених, яка об’єднала українських художників для того, щоби підтримати Збройні сили Ук
Цієї п’ятниці у Дрогобичі проведуть благодійну виставку та аукціон на підтримку ЗСУ
У Дрогобичі відбудеться виставка-аукціон під назвою «Мистецтво нескорених», яка спрямована об’єднати українських художників, а всі виручені кошти передати на потреби ЗСУ.
“Мистецтво нескорених”: у Дрогобичі відбудеться аукціон на підтримку ЗСУ
У Дрогобицькому районі відбудеться виставка-аукціон під назвою “Мистецтво нескорених”, котра спрямована об’єднати українських художників, а всі виручені кошти передати на потреби ЗСУ.
У Трускавці відбувся благодійний концерт “Пісенне древо України”
1 травня на головній сцені Трускавця відбувся благодійний концерт “Пісенне древо України за участі солістів Львівської національної філармонії імені М. Скорика.
У Австрії стартував проект «Українська книжкова поличка» під патронатом Олени Зеленської
У Національній бібліотеці Австрії стартував проект «Українська книжкова поличка» під патронатом першої леді України Олени Зеленської.
Римський центр допомагатиме Україні рятувати об’єкти культурної спадщини після руйнувань внаслідок війни
Міжнародний центр з дослідження, збереження та реставрації культурних цінностей надасть Україні фінансову підтримку для оцінки масштабу післявоєнного відновлення культурної спадщини.
Музика підтримує армію: У Дрогобичі відбувся благодійний концерт
28 квітня на головніій площі Ринок у Дрогобичі мешканці міста могли почути улюблених співаків та музикантів, долучившись до акції збору коштів для Збройних Сил України.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.