Фінанси

Денис Шмигаль на «Rebuild Ukraine»: Найбільше у майбутньому виграють ті, хто першими інвестує в Україну
Українська економіка, попри війну та всі виклики, має високу інвестиційну привабливість, враховуючи зацікавленість приватного сектору.
За 10 місяців цього року Дрогобиччина сплатила до державного бюджету 1,7 млрд грн
За 10 місяців цього року надходження з бюджетів Дрогобицького району до державного бюджету склали 1 мільярд 695 мільйонів гривень, що на 745 мільйонів гривень більше за аналогічний період минулого року.
У Дрогобицькому районі провели тренінг щодо публічних закупівель в умовах воєнного стану
Сьогодні на Дрогобиччині відбувся тренінг щодо публічних закупівель в умовах війни в Україні. Навчання пройшло у приміщенні Дрогобицької районної військової адміністрації.
За 9 місяців 2022 року до місцевих бюджетів району надійшло податків на 97 млн грн більше
Загалом податкові надходження до місцевих бюджетів 5 територіальних громад Дрогобицького району за січень-вересень 2022 року склали 958 мільйонів 507 тисяч гривень.
Бюджети територіальних громад Дрогобиччини отримали 6,5 мільйонів субвенцій та дотацій
За минулий тиждень, 19-23 вересня, бюджети 5 територіальних громад Дрогобицького району отримали понад 6,5 мільйонів гривень дотацій та субвенцій. Йдеться про базові дотації та  субвенції на інвестиційні проекти.
Майже 25 мільйонів гривень – фінансування для громад Дрогобицького району з обласного та державного бюджетів за минулий тиждень
Загалом впродовж минулого тижня, з 8 по 14 вересня, з державного та обласного бюджетів громади Дрогобицького району отримали майже 25 мільйонів гривень.
Бюджети територіальних громад Дрогобиччини отримали 18 мільйонів субвенцій та дотацій
За минулий тиждень, 5-11 вересня, бюджети 5 територіальних громад Дрогобицького району отримали понад 18 мільйонів гривень дотацій та субвенцій. Йдеться про базові дотації та освітні субвенції.
Бюджети громад Дрогобицького району отримали понад 6 мільйонів гривень базових дотацій
Впродовж минулого тижня бюджети 5 територіальних громад Дрогобицького району отримали більше 6 мільйонів гривень з державного бюджету. Йдеться про базові дотації для кожної громади.
Гранти на теплиці: умови створення власної справи в межах «єРобота»
В межах нової урядової програми «єРобота» передбачено надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Порядок надання грантів на теплиці затверджений постановою Кабінету Міністрів України.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.