Економіка

Максим Козицький підписав розпорядження про затвердження обласного бюджету на 2023 рік
Обсяг бюджету Львівської області у новому році становитиме 6,8 мільярдів гривень. Як зазначає очільник області, те, що держава перебуває в умовах повномасштабної війни, докорінно змінило підходи до формування документа.
З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України
Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, які були призначені органами соціального захисту населення.
Денис Шмигаль на «Rebuild Ukraine»: Найбільше у майбутньому виграють ті, хто першими інвестує в Україну
Українська економіка, попри війну та всі виклики, має високу інвестиційну привабливість, враховуючи зацікавленість приватного сектору.
Уряд звільнив від ввізного мита та ПДВ генератори, акумулятори та інше обладнання, яке допоможе покращити енергозабезпечення
Уряд розширив список імпортних товарів, які будуть завозитись в Україну без сплати ввізного мита та ПДВ. Мова йде про обладнання, яке має допомогти країні пережити енергетичну кризу: генератори, акумулятори та інше.
За 9 місяців 2022 року до місцевих бюджетів району надійшло податків на 97 млн грн більше
Загалом податкові надходження до місцевих бюджетів 5 територіальних громад Дрогобицького району за січень-вересень 2022 року склали 958 мільйонів 507 тисяч гривень.
Бізнес в час війни: Степан Кулиняк відвідав релоковані на Дрогобичччину підприємства
Обидва підприємства успішно працюють в нашому регіоні. ТОВ «Карданвал сервіс» є одним із найпотужніших підприємств з виготовлення карданних валів для автомобільної техніки у Дрогобицькому районі.
Урожай зернових та олійних культур у Дрогобицькому районі вже склав 25 тисяч тонн
Станом на кінець вересня сільськогосподарські підприємства району зібрали урожай з 4 890 гектарів землі.
«Сади Перемоги»: громади Дрогобиччини можуть отримати до 250 тисяч гривень в межах гранту
Ініціатива «Сади Перемоги» запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування.
Ще 3 СПД з Дрогобицького району отримають фінансову допомогу для ведення бізнесу
У четвер, 22 вересня, відбулось засідання обласної комісії в рамках реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, та розгляд заявок, які учасники подали по трьох напрямках Програми.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.