Економіка

За два дні у рамках програми "єПідтримка" українці віком від 60 років купили ліків на понад 6,5 млн грн.
Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету міністрів 26 січня. «Наразі понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат.
Виробників продовольчих товарів соціальної значущості Дрогобицького району закликають подавати заявки для пільгової закупівлі газу
В управлінні внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РДА нагадують виробникам продовольчих товарів району, що мають істотну соціальну значущість, про необхідність своєчасної под
На підтримку сільгоспвиробників Дрогобиччини у 2021 році скерували майже 8 мільйонів гривень
У Дрогобицькій районній державній адміністрації продовжують надавати консультації сільпгоспвиробникам щодо участі у програмах підтримки агропромислового комплексу.
Львівщина – у п’ятірці лідерів за динамікою надходжень до місцевих бюджетів, - Максим Козицький
За підсумками 2021 року Львівщина зайняла лідируючі позиції у рейтингу регіонів України за динамікою надходжень податків і платежів до місцевих бюджетів, - повідомляють у Львівській ОДА.
Урядом запроваджено державне регулювання цін на деякі продукти харчування
12 січня Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України, якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування.
Бюджети місцевих рад Львівщини отримали майже 6 млн гривень на охорону та поліпшення земель
У 2021 році до бюджетів різних рівнів області надійшло 9,8 мільйона гривень в порядку відшкодування витрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.