Економіка

Пасічники та дослідні інститути у сфері бджільництва мають можливість отримати фінансову підтримку від Словенії
В межах відзначення Світового дня бджіл Словенія оголосила три державні тендери, участь в яких можуть взяти також українські компанії та інституції.
На Львівщині стартувала обласна програма відшкодування 50% вартості  сертифікованого насіння
Прийом документів триватиме до 15 червня у Департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА. На Львівщині розпочалась обласна програма, що відшкодовує 50% вартості сертифікованого насіння.
На порталі Дія покращили три будівельні послуги: відтепер можна редагувати повідомлення і подати заяву ще швидше
Відтепер при отриманні будівельних послуг на порталі Дія користувачі зможуть вносити зміни в уже подане повідомлення, а більшість даних у заяві підтягуватимуться автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері
Заяви на єВідновлення тепер можна подавати у ЦНАПах, через нотаріусів та органи соцзахисту
Кабінет Міністрів України затвердив порядок подачі документів за державною грошовою допомогою на здійснення поточних ремонтів.
Для ВПО виплачуватимуть фінансову допомогу
У п'ятницю, 2 червня, фахівці міжнародної організації «Solidarités International» будуть проводити реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, що отримали довідку ВПО з 02.05.2023 по 02.06.
Експортні компанії з Дрогобиччини запрошують на Західноукраїнський Експортний Форум
Очікувана кількість учасників – понад пів тисячі. 8 червня відбудеться Західноукраїнський Експортний Форум.
ПФУ: пенсії за цей місяць профінансовано у повному обсязі
Учора, 25 травня, Пенсійний фонд України завершив фінансування виплати пенсій за травень Пенсіонерам Львівщини на пенсійні виплати спрямовано 3,2 мільярда гривень, у тому числі 0,8 млрд грн – на виплату пенсій чере
До порядку надання грантів на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства внесли зміни: детальніше
Уряд затвердив зміни до Порядку надання грантів на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства і створення або розвитку тепличного господарства.
Програма «Доступні кредити 5-7-9»: аграрії можуть отримати кредит до 90 мільйонів гривень
Державна програма «Доступні кредити 5-7-9» спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Тепер аграрії можуть отримати кредит у розмірі від 100 тис. грн до 90 млн грн.