Підрозідли

Дрогобицька громада отримала новий «школярик»
Сьогодні, 31 січня, Львівська ОВА передала чергову партію «школяриків» для громад. Ключі та документи керівникам громад вручили заступники начальника Львівської ОВА Іван Собко та Юрій Бучко.
Двоє учнів з Дрогобиччини отримали перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з історії
Українська освіта продовжує функціонувати навіть умовах воєнного стану. Відтак, 28 січня  відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед найкращих учнів нашої країни.
На Дрогобиччині провели навчання з цивільного захисту
Навчальні заняття з керівним складом Дрогобицької районної військової адміністрації та територіальних громад відбулися на Дрогобиччині у вівторок, 31 січня.
До нематеріальної культурної спадщини України увійшов ще один елемент родом з Львівщини
Мистецтво виготовлення глинянського візерункового текстилю стало п’ятим елементом з Львівщини, який внесли до національного переліку нематеріальної культурної спадщини.
У Бориславі започаткували літературну премію ім. Стефана Коваліва
У Бориславський територіальній громаді заснували літературну премію імені Стефана Коваліва, яка просуджуватиметься письменниками, літераторам та всім, хто працює зі словом.
У Дрогобицькій РВА підсумували роботу за останні два тижні
Дрогобицька РВА продовжує роботу у напрямку надання допомоги військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та громадам району.
За тиждень львівські медики здійснили понад 3 тисячі виїздів до пацієнтів в критичних станах
Упродовж минулого тижня, з 22 по 28 січня, оперативно-диспетчерський відділ Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф прийняв 11947 звернень.
31 січня електроенергію на Дрогобиччині вимикатимуть
31 січня не буде днем без відключень електроенергії, як це планували раніше. Упродовж доби 31 січня на Львівщині мали не застосовувати графіки вимкнення електроенергії.
Артист Роман Скорпіон придбав авто на підтримку дрогобицьких військових
Відомий український співак Роман Скорпіон  придбав чергову автівку на потреби Збройних сил України. Цього разу це повнопривідний мікроавтобус, який артист передав до Дрогобицької районної військової адміністрації.
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.