Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

У філармонії культурно-просвітницький захід "Лицарський Хрест Добровольця Львівщини"

Автор: admin2 от Сьогодні, 17:50

У філармонії культурно-просвітницький захід "Лицарський Хрест Добровольця Львівщини"З нагоди Дня українського добровольця у Львівській національній філармонії відбудеться культурно-просвітницький захід - "Лицарський Хрест Добровольця Львівщини"

Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» - це захід національного рівня, на якому вшановують Добровольців з усієї України.

Під час заходу буде нагороджено 20 добровольців з Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно.

Загалом, станом на 20 лютого 2019 року, на території Львівської області налічується 235 визнаних бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України...

На Львівщині реалізовуватимуть проект спрямований на підвищення безпеки жителів і гостей міста

Автор: admin2 от Сьогодні, 17:17

На Львівщині реалізовуватимуть проект спрямований на підвищення безпеки жителів і гостей містаУ середу, 20 лютого відбулася державна реєстрація Великого інфраструктурного проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові», що реалізовуватиметься в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства.

Бюджет проекту становить 6 000 000,00 євро (з яких грант ЄС для України – 5 400 000,00 євро, власний внесок української сторони – 600 000,00 євро). Бенефіціари проекту – Львівська обласна державна адміністрація, Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України, а реципієнтом проекту міжнародної технічної допомоги є Головне управління Національної поліції у Львівській області...

Експортерів області запрошують до участі у семінарі щодо промоції товарів для зовнішнього ринку

Автор: admin2 от Сьогодні, 17:15

Експортерів області запрошують до участі у семінарі щодо промоції товарів для зовнішнього ринкуУ четвер, 7 березня відбудеться семінар для підприємців та експортерів щодо продажу свого бренду на глобальних ринках. В межах семінару порушать питання маркетингу, візуальної айдентики й елементів орендування.

Під час семінару «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг, візуальна айдентика й елементи брендування» учасники дізнаються:

- як підкреслити переваги продукту, керуючись запитами клієнтів
-  як за допомогою маркетингу створити позитивний образу вашого товару...

Вчора у с.Новий Кропивник відбулася Рада регіонального розвитку

Автор: admin2 от Сьогодні, 15:58

Вчора у с.Новий Кропивник відбулася Рада регіонального розвиткуОчолив засідання перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Йшлося про досягнення громади за попередні три роки та перспективи розвитку, які озвучив сільський голова Назар Токмаков. У 2017 році Програмою заходів з енергозбереження в освітній галузі придбано твердопаливний котел для Н.Кропивницького НВК, освоєно 128,0тис.грн., в галузі охорони здоров"я замінено вікна і двері в ДРЛ №4 в с.Н.Кропивник, освоєно 101,9тис.грн., відремонтовано систему водопостачання в ДРЛ № 4 в с.Н.Кропивник-45,9тис.грн.

У 2018році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку розпочалася реалізація проекту "Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІ ст...

Ярмарок кар’єри для студентів Меденицького професійного ліцею

Автор: admin1 от Сьогодні, 15:49

Ярмарок кар’єри  для студентів Меденицького професійного ліцею19 лютого у Меденицькому професійному ліцеї відбувся ярмарок кар’єри для студентської молоді. Майбутні кухарі, трактористи електрогазозварники ознайомилися послугами служби зайнятості, актуальними пропозиціями роботи роботодавців, послугами сектору рекрутингу, електронним сервісом служби зайнятості, основами складання резюме та проходження співбесіди. Адже на сьогоднішній день є потреба у таких працівниках і студенти ліцею, які обрали актуальний фах без проблем зможуть знайти роботу чи започаткувати власну справу. Також під час заходу  фахівці центру зайнятості розглянули питання переваг легальної зайнятості, а представник бюро правової допомоги  -  як захистити себе у сфері праці.

В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами Львівщини

Автор: admin1 от Сьогодні, 15:14

В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами ЛьвівщиниСьогодні, 22 лютого, із робочим візитом на Львівщині перебуває Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. У межах поїздки Міністр зустрівся із студентами-екологами з Львівської області, для яких прочитав відкриту лекцію в Українському католицькому університеті. Присутніх привітав ректор Українського католицького університету Богдан Прах. «Наша Україна має прекрасну природу, про яку ми повинні дбати», - наголосив Богдан Прах. Розпочав зустріч зі студентами Міністр зі знайомства. Відтак, розповів про навчання та кар’єрний ріст. Остап Семерак порадив молоді ніколи не зупинятися та завжди йти до своєї мети, рухатися уперед.

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад»

Автор: admin1 от Сьогодні, 13:05

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад»Міжмуніципальне співробітництво, як нова форма політики місцевого і регіонального розвитку останнім часом набуває все більшого поширення. Саме тому сьогодні, 22 лютого, в Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили актуальні питання процесів децентралізації в Україні та на Львівщині під час навчального семінару «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад», який організував Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування. Учасників семінару привітав голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, він наголосив на важливості проведення такого семінару на теренах Дрогобиччини, оскільки – це специфічний район, на території якого розміщені три міста обласного підпорядкування...

Круглий стіл в центрі зайнятості

Автор: admin2 от Сьогодні, 11:44

Круглий стіл в центрі зайнятості21 лютого в Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості була організована та проведена нарада у формі «круглого столу» — «Управлінська компетентність з питань організації праці».  Учасники заходу: директор Дрогобицького МРЦЗ Богдан Волошин, заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування фізичних осіб Дрогобицького управління Головного управління ДФС у Львівській області Олег Кручай, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян (Сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Брунець, начальник відділу матеріального забезпечення Дрогобицького відділення управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Оксана Грабовець, завідувач сектору з питань праці Виконавчого органу Дрогобицької міської ради Галина Яцуляк, заступник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Ольга Олексюк..

Школярі Львівщини переглянули фільм "Крути"

Автор: admin1 от Сьогодні, 11:36

Школярі Львівщини переглянули фільм "Крути"Уже вдруге у кінотеатрі ТЦ «Форум Львів» понад 230 школярів з Львівщини в межах національно-патріотичного виховання переглянули історичний фільм «Крути 1918».

«У центрі сюжету всім відомі історичний події. 1918 рік, кінець січня. Київ перебуває під загрозою окупації. УНР очікує головний удар більшовиків під проводом Муравйова. У результаті більшовики вдарили посередині, на залізничній гілці – Бахмач-Київ. Слід зазначити, що у ті роки головним засобом для пересування військових слугувала залізниця...

Представники центру зайнятості провели консультації в Меденицькій ОТГ

Автор: admin1 от Сьогодні, 10:53

Представники центру зайнятості провели консультації в Меденицькій ОТГ21 лютого відбувся виїзний захід в об'єднану територіальну громаду Меденицьку селищну раду з метою надання жителям ОТГ інформаційно-консультаційних послуг, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних  та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, надання послуг з професійної орієнтації, в тому числі із застосуванням психодіагностичного тестування, ознайомлення із станом ринку праці, актуальними вакансіями та допомога у пошуку роботи. Під час заходу заступник директора центру зайнятості Галина Петречко ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями...

Про реалізацію Програми "Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району в 2019 - 2021 роки за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів" йшлося в РДА

Автор: admin1 от Сьогодні, 10:22

Про реалізацію Програми "Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району в 2019 - 2021 роки за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів" йшлося в РДАВчора, 21 лютого, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада з фінансовими установами щодо підписання меморандуму про співробітництво у рамках реалізації Програми "Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району в 2019 - 2021 роки за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів", яку провів заступника голови РДА Руслан Щерба.

На нараді були присутні представник кредитної спілки "Бойківщина", ПАТ АКБ банк "Львів", ТВБВ "Ощадбанк", "Приватбанк", ПАТ"Укргазбанк", які погодились на підписання даного меморандуму про співпрацю.

Нашим завдання є надати можливість справедливого і демократичного волевиявлення, - Ростислав Замлинський у межах зустрічі із спостерігачами ОБСЄ

Автор: admin1 от Сьогодні, 09:37

Нашим завдання є надати можливість справедливого і демократичного волевиявлення, - Ростислав Замлинський у межах зустрічі із спостерігачами ОБСЄСьогодні, 21 лютого, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації зустрівся із спостерігачами СММ ОБСЄ на президентських виборах у Львівській області.

«Львівщина відома своїми демократичними принципами. Мешканці Львівської області завжди відстоюють демократичний вибір. І нашим завданням, як органу вищої виконавчої влади, є надати можливість справедливого волевиявлення, демократичного волевиявлення», - зазначив Ростислав Замлинський.

Президент: Кожен громадянин України надзвичайно цінує, що США пліч-о-пліч з нами

Автор: admin1 от Учора, 17:02

Президент: Кожен громадянин України надзвичайно цінує, що США пліч-о-пліч з намиПрезидент Петро Порошенко зазначає, що у глобалізованому світі триваюча російська агресія проти України є викликом не тільки для нашої країни, а й для всього демократичного світу. Про це Глава держави сказав під час виступу на церемонії отримання відзнаки «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії. «У глобалізованому світі триваюча російська агресія проти України є викликом не тільки для нас, а й для всієї демократичної спільноти», - сказав Петро Порошенко та зазначив, сьогодні виступив перед Генеральною Асамблеєю ООН на пленарному розгляді ситуації на тимчасово окупованих Росією територіях України.

Торік громадські організації області реалізували проекти на понад 500 тис гривень

Автор: admin1 от Учора, 16:52

Торік громадські організації області реалізували проекти на понад 500 тис гривеньУ межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у 2018 році проведено конкурс проектів серед інститутів громадянського суспільства. Переможцями конкурсу стали 32 громадські організації, які реалізували 34 проекти на суму 550 тис. грн. Про це повідомив сьогодні під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

“Важливо, щоб органи влади та громадськість були партнерами однієї справи – розвитку нашої держави. Відтак, маємо разом працювати над цим, створювати спільні проекти та сприяти залученню громадськості до процесів формування регіональної політики”, - наголосив Андрій Ковальський.

На Львівщині відзначили Всесвітній день екскурсовода

Автор: admin1 от Учора, 16:08

На Львівщині відзначили Всесвітній день екскурсоводаСьогодні, 21 лютого, світ відзначає Всесвітній день екскурсовода. З цієї нагоди для майже двадцяти представників туристичного супроводу організували на ДП «Львівський бронетанковий завод».

Учасники заходу  відвідали  музей, виробничі цехи та послухали розповідь про історію та перспективи заводу. Також присутніх ознайомили із наявною на території підприємства військовою технікою.

Із святом екскурсоводів привітала керівник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака.

У 2018 році на Львівщині організували масштабні заходи з нагоди знаменних дат

Автор: admin1 от Учора, 15:03

У 2018 році на Львівщині організували масштабні заходи з нагоди знаменних датУ межах Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів, в області провели 17 заходів з метою національно-патріотичного виховання. Про це розповів сьогодні, 21 лютого,  під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

“Зокрема, Свято Героїв, вшанування Січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі, 100-річчя ЗУНР та військово-театралізоване дійство «Бій за столицю Львів», 100-річчя створення Українського військово-морського флоту. Окрім того організували 14 заходів з відзначення державних свят”, - зазначив Андрій Ковальський.

Розвиток українського кіно: торік 9 фільмів отримали співфінансування з обласного бюджету

Автор: admin1 от Учора, 14:41

Розвиток українського кіно: торік 9 фільмів отримали співфінансування з обласного бюджетуУ межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства, департамент внутрішньої та інформаційної політики проводив конкурс підтримки регіонального кінематографу. У 2018 9 кінопроектів, поданих на конкурс, отримали співфінансування з обласного бюджету.

Про це повідомив сьогодні, 21 лютого, під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

“Усі кінострічки були відзняті громадськими організаціями і спрямовані на історико-патріотичне виховання, збереження національної самобутності...

Мін’юст інформує про процедуру усиновлення дитини

Автор: admin1 от Учора, 11:46

Мін’юст інформує про процедуру усиновлення дитиниЗгідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).  

Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, батьки яких дали згоду на усиновлення.

Біля пам’ятника Шевченку вшанували Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от Учора, 09:23

Біля пам’ятника Шевченку вшанували Героїв Небесної СотніВ середу, 20 лютого, біля пам’ятника Тарасу Шевченку діти тримали понад 100 портретів Героїв Небесної Сотні і присутні поіменно згадали 21 Героя з Львівщини.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Також мешканці Львівщини запалили лампадки, розкладені на площі у вигляді ангела.

Нагадаємо, сьогодні на Личаківському цвинтарі вшанували Героїв Небесної Сотні.

На Львівщині відбулось засідання Лісокультурної ради

Автор: admin1 от 20-02-2019, 17:51

На Львівщині відбулось засідання Лісокультурної ради19 лютого в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної ради Львівського ОУЛМГ», на якому розглянули проекти лісових культур та природнього поновлення на 2019 рік. До складу лісокультурної Ради входять науковці  Національного лісотехнічного університету України, а також головні лісничі, спеціалісти лісових культур державних лісогосподарських підприємств та головні спеціалісти відділу лісового господарства управління.

Відкрив засідання Лісокультурної ради начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, який звернувся до науковців та членів Лісокультурної ради щодо... 

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube