» Соціальний захист населення » Порядок надання пільг на медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2021 році

Порядок надання пільг на медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2021 році

Автор: admin2 от 19-04-2021, 15:44
 (голосів: 0)

Порядок надання пільг на медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2021 роціРозпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 7 квітня 2021 року № 269/0/5-21 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (надалі – Порядок).

Фінансування видатків на пільгове медичне обслуговування мешканців Львівської області, які є постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Видатки, пов'язані з пільговим медичним обслуговуванням осіб, яким надано таке право згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розподіляються пропорційно до чисельності цих осіб за місцем реєстрації (проживання) в межах територіальних громад.

Відповідно до чинного законодавства право на безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та безоплатне або пільгове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних та прирівняних до них металів) мають особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме:

-особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1;

-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 2;

-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 3 (пільга надається за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у 2021 році такий розмір становить 3180,00 грн.);

-діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (пільга надається за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у 2021 році такий розмір становить 3180,00 грн.).

Пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюється за місцем їх проживання.

У січні-лютому 2021 року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації освоєно 4,4 тис.грн. на пільгове медичне обслуговування мешканців Дрогобицького району. З березня 2021 року відповідно до розподілу для Меденицької територіальної громади виділено кошти в сумі 5 тис. грн., для Східницької територіальної громади – 6,6 тис.грн. На даний час виконавчими органами рад здійснюється підготовка пакету документів для укладання договорів з аптеками та стоматологічними установами для цільового використання виділених коштів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua