Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » В центрі соціальних служб із засудженими провели психосоціальний тренінг

В центрі соціальних служб із засудженими провели психосоціальний тренінг

Автор: admin1 от 2-03-2016, 15:10
 (голосів: 1)

В центрі соціальних служб із засудженими провели психосоціальний тренінгВ середу, 2 березня, психолог Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Сюзанна Дзерин та  провідний спеціаліст центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Зоряна Дум’як провели для засуджених молодіжного віку, що перебувають на обліку Дрогобицького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Львівській області, психосоціальний тренінг.

Під час тренінгу провели низку вправ: “Знайомство”, “Машина часу”, “Володій собою”, “Як сказати, ні!”, “Відкритий мікрофон”. Крім цього, учасники прослухали інформацію “Кримінальна відповідальність”. Адже головна мета подібних завдань – спонукати засуджених не повертатися до злочинних діянь й вести нормальне життя у суспільстві.

Щоб попередити прояви асоціальної поведінки, правопорушників навчали тренувати волю та контролювати емоції, розвивати позитивні комунікативні зв’язки. Особлива увага приділлили важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення, не порушуючи при цьому закон.

Психосоціальний тренінг пройшов з метою профілактики та недопущення вчинення повторних кримінальних правопорушень, формування правової свідомості та усвідомлення відповідальності, яка настає за вчинення протиправних дій.

В центрі соціальних служб із засудженими провели психосоціальний тренінг

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua