Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » Свято для дітей з особливими потребами

Свято для дітей з особливими потребами

Автор: admin2 от 17-12-2015, 16:12
 (голосів: 0)

Свято для дітей з особливими потребамиДо Міжнародного дня інвалідів та свята Св.Миколая Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів традиційний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші».

Діти з особливими потребами – найуразливіша категорія дітей. Виховання їх потребує особливого підходу і методик. Тому метою фестивалю «Повір у себе і в тебе повірять інші» є в першу чергу розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, реалізація їхніх талантів, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами. Фестиваль допомагає дітям з особливими потребами відчути себе потрібними, повірити у власні можливості.

У святі взяли участь діти з БФ “Карітас” центру дозвілля “Дивовижні долоні”, діти з Нагуєвицької спецшколи-інтернату.

Можна лише уявити, яких зусиль і старань коштував цим дітям кожен виступ. Зворушливими творчими номерами діти з обмеженими можливостямиСвято для дітей з особливими потребами продемонстрували свій Богом даний талант, силу волі, жагу до життя та всього прекрасного найголовнішим для них є те, що вони отримають заряд позитивних емоцій, бажання жити і творити. У рамках проведення фестивалю присутні могли ознайомитися із виставкою виробів художньо-прикладного мистецтва: вишивки, вироби з бісеру, малюнки. На завершення кожен учасник отримав подарунок від спонсорів фествалю ДП “САВСЕРВІС КАРПАТИ”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua