Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » «Мобільний соціальний офіс» продовжує свою роботу у населених пунктах Дрогобицького району

«Мобільний соціальний офіс» продовжує свою роботу у населених пунктах Дрогобицького району

Автор: admin1 от 14-09-2015, 10:50
 (голосів: 0)

«Мобільний соціальний офіс» продовжує свою роботу у населених пунктах Дрогобицького районуЗ метою більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки  за принципом «єдиного вікна» було здійснено виїзд «Мобільного соціального офісу » на територію Смільнянської  та Старокропивницької сільських рад.

Фахівці, які беруть участь у роботі «Мобільного соціального офісу», консультують з питань соціальних послуг, які надає ця служба, в тому числі з  актуальних питань про зміни в пенсійному законодавстві, зокрема індивідуальні роз’яснення щодо розміру пенсій, порядку виплат пенсій працюючим пенсіонерам, призначення пільгових пенсій, а також про  порядок призначення субсидій і оформлення необхідних документів, а особливо призначення  субсидії на відшкодування витрат  на придбання твердого палива готівкою. Відповіли спеціалісти і на звернення громадян, щодо пільг для багатодітних сімей та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також  можливість взяття на облік одиноких громадян та надання їм відповідних послуг  тощо.

У роботі «Мобільного соціального офісу» взяли  участь головний спеціаліст відділення пенсійного забезпечення управління пенсійного фонду України у м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі Оксана Маковецька, головний спеціаліст – державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА  Людмила Мотрич та завідувачі відділенням соціальної допомоги  вдома Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська та Ольга Литвин.

Такі виїздні  прийоми  “ Мобільного соціального офісу ” дають  змогу працівникам соціальних служб  вирішувати питання на місцевому рівні позитивно.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua