Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » Учням Нагуєвицької школи-інтернату розповіли про права та обов’язки дітей

Учням Нагуєвицької школи-інтернату розповіли про права та обов’язки дітей

Автор: admin1 от 23-10-2019, 17:16
 (голосів: 0)

Учням Нагуєвицької школи-інтернату розповіли про права та обов’язки дітей22 жовтня соціальним педагогом Оксаною Яжик та юрисконсультом Дрогобицького РЦСССДМ Соломією Щербою спільно з представником благодійного фонду «Карітас», а саме, асистентом родинного центру Катериною Сурмою, у Нагуєвицькій ЗОШ - інтернат І-ІІ ступенів проведено захід про права та обов’язки дітей.

Захід складався з теоретичної та практичної частин. Учні дізналися про свої особисті права, ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права та обов’язки дитини. Юрисконсульт орієнтувала дітей, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав і підвів учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої  права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки.

У практичній частині учні разом з Катериною Сурмою малювали птицю, яка знає свої права, не дозволяє себе ображати, але також знає про свої обов’язки.

Учням Нагуєвицької школи-інтернату розповіли про права та обов’язки дітей

Учням Нагуєвицької школи-інтернату розповіли про права та обов’язки дітей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua