Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » Звернення «Благодійного фонду «Єднання спільноти»

Звернення «Благодійного фонду «Єднання спільноти»

Автор: admin1 от 20-11-2018, 13:03
 (голосів: 0)

Звернення «Благодійного фонду «Єднання спільноти»Благодійна організація «Благодійний фонд «Єднання спільноти» звертається з проханням надати благодійну допомогу дітям з інвалідністю до «Міжнародного дня людей з інвалідністю», що відзначається кожного року 3 грудня.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається 3 грудня кожного року, ЗАПРОШУЄМО усіх небайдужих приєднатися та допомогти важкохворим дітям! 

У зв’язку з неоголошеною війною на Сході країни за останні роки, тисячі важкохворих дітей з інвалідністю, приїжджають на лікування із зони АТО у реабілітаційні територіальні центри м. Києва та всієї України, і хворі діти поза центрами - потребують нашої допомоги та підтримки! 

При центрах, що надають безкоштовну допомогу, також присутні і діти на амбулаторному лікуванні: важкохворі сироти, напівсироти та діти з малозабезпечених сімей в яких декілька чи більше дітей з інвалідністю, що через недостатнє фінансування з боку держави, не мають змоги бути забезпеченими найнеобхіднішими ліками, елементарною особистою гігієною, важливими повсякденними потребами та іншим. 
Більшість з дітей, мають захворювання на: ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, ураження ЦНС та іншими супутніми до них гормональними порушеннями. 

  Під опікою нашої благодійної організації майже 3 тисячі важкохворих дітей від народження до 15-ти років, які постійно потребують матеріальної допомоги та підтримки. 

 

Список найнеобхіднішого для допомоги:

Дитячі ортопедичні протиалергенні подушки та ковдри;

Дитяче харчування (каші, пюре, соки, печиво, чай та інше);

Продуктові набори ( крупи, олія, хліб, консерви та інше);

Засоби гігієни (підгузки від 6 розміру, одноразові пелюшки 60х60 та 90х60, вологі серветки, шампуні, піни для ванни, ватні диски, ватні палички, зубні пасти та щітки, паперові рушники, туалетний папір);

Побутова хімія (дитячий пральний порошок, ополіскувачі для білизни, засоби для дезінфекції поверхонь у ванній кімнаті, засоби для миття дитячого посуду та іграшок);

Дитяча постільна білизна;

Рушники банні;

Рушники для рук та обличчя;

Солодощі та соки (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше);

Вітамінні комплекси (для дітей до 15 років);

Протиепілептичні, протисудорожні та інші медичні препарати та засоби за листом прохання;

Сенсорні ігри;

Розвиваючі ігри (великі пазли, конструктори, бізіборди, бізікуб, музичні ігри та інші ігри).

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua