Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Центр соціальних служб » «Правила особистої гігієни» - під такою назвою проведено профілактичну бесіду із засудженими підобліковими

«Правила особистої гігієни» - під такою назвою проведено профілактичну бесіду із засудженими підобліковими

Автор: admin1 от 1-02-2017, 14:32
 (голосів: 0)

«Правила особистої гігієни» - під такою назвою проведено профілактичну бесіду із засудженими підобліковими1 лютого, психологом Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з провідним спеціалістом ДРЦСССДМ провели профілактичну бесіду з підобліковими неповнолітніми на тему: «Правила особистої гігієни».

Як відомо, чистота є однією з умов формування, збереження та зміцнення здоров’я. Тому дотримання елементарних правил гігієни та гігієнічних навичок є невід’ємною складовою у профілактиці інфекційної  хвороби, такої  як  дизентерія, або хвороби «брудних рук», як її ще називають. Попередити будь-яку хворобу набагато простіше, аніж лікувати.

Отож, маємо сподівання, що засуджені  усвідомили про  необхідність дбайливого  ставлення до свого здоров’я, охайності та прагненні чистоти, які є обов’язковими умовами для повноцінного функціонування людського організму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua