Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 25-02-2019, 14:48

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-02-2019, 14:48

Дрогобицький МРВ з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області

Автор: admin2 от 25-02-2019, 13:36
Дрогобицький МРВ з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській областіНачальник Дрогобицького МРВ з питань пробації
Сисан
Мирослав Миколайович

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
понеділок-п’ятниця з 09.00 до 17.00
Графік роботи: понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя  

 АДРЕСА:
82100, Україна, Львівська область,м.Дрогобич, 
вул.22 Січня 30. каб. 2
e-mail: drogobuch_probation@ukr.net  

Бельгійські студенти знайомилися з роботою Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Автор: admin1 от Учора, 17:03

Бельгійські студенти знайомилися з роботою Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіСьогодні, 25 квітня, в  Дрогобицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено зустріч з студентами Королівства Бельгії щодо ознайомлення з усіма напрямками роботи Центру, видами роботи, що здійснюються працівниками, а також особливостями індивідуального консультування громадян, які відвідують Центр. Також студенти ознайомились із тематикою інформаційно-просвітницьких заходів, що здійснює Центр.  

Важливою особливістю роботи Центру є співпраця з різноманітними установами, організаціями, у взаємодії з якими здійснюється різноманітна допомога громадянам. Для студентів це було досить корисною інформацією, вони мали змогу більш детально ознайомитись із специфікою...

Про умови надання кредитів учасникам АТО йшлося в райдержадміністрації

Автор: admin1 от Учора, 14:48

Про умови надання кредитів учасникам АТО йшлося в райдержадміністрації25 квітня відбулася зустріч  з учасниками АТО (ООС) й громадськими організаціями учасників АТО щодо Програми підвищення конкурентноспроможності Львівської області (із змінами в частині стартап – проектів учасників АТО (ООС)), яку провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Участь у зустрічі взяли представники фінансової установи, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді. За умовами кредити надаються фізичним особам-підприємцям на: придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення, а також... 

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінг

Автор: admin1 от 18-04-2019, 10:57

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінгВчора, 17 квітня, фахівець соціальної роботи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Кобільник та з шкільний психолог Ольга Столяр провели у Меденицькій СЗШ I-III ст. для учнів 9 класу семінар-тренінг «СТОП-наркотик!». Основний  наголос зроблено на тому, що сучасна наркоманія стає все більш молодшою, тому підлітки повинні чітко уявляти не тільки короткотривалий стан задоволення, а й руйнівні, і в більшості випадків, смертельні наслідки.

Ми сподіваємося, що після профілактичного заняття, у жодного школяра не виникне бажання спробувати покалічити собі долю.

День профілактичної роботи у селі Літиня

Автор: admin1 от 2-04-2019, 14:59

День профілактичної роботи у селі ЛітиняВчора, 1 квітня, комісія у складі представників служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді, Дрогобицького РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області здійснила виїзд у село Літиня з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження виникнення надзвичайних ситуацій у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Особливу увагу комісія звернула на  житлово-побутові умови проживання дітей з неблагополучних сімей, дітей у сім’ях опікунів та піклувальників, перевірено стан виконання батьками та...

Проведені профілактичні бесіди у сім’ях, які перебувають на обліку

Автор: admin1 от 29-03-2019, 16:41

Проведені профілактичні бесіди у сім’ях, які перебувають  на облікуУ середу, 27 грудня, працівник Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Марцінко, провідний спеціаліст служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації

Тетяна Якимець та секретар сільської ради села Старий Кропивник Галина Юрків здійснили візит у сім’ї, які перебувають  на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

З членами цих сімей проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських  обов’язків та шкідливості вживання алкогольних напоїв.

Відбувся семінар щодо підбору кандидатів у патронатні вихователі

Автор: admin1 от 29-03-2019, 10:52

Відбувся семінар щодо підбору кандидатів у патронатні вихователі27 березня соціальний педагог Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Яжик та о. Володимир Богенчук взяли участь у інформаційному семінарі для безробітних з питань підбору кандидатів у патронатні вихователі у Стебницькій міській філії ЛОЦЗ.
Розпочала захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії Віра Мисько, котра довела до уваги присутніх важливість та актуальність проблеми патронатного виховання дітей та наголосила, що це хороший варіант працевлаштування для людей, небайдужих до проблем дітей...

Комісія обстежила житлово-побутові умови сім’ї

Автор: admin1 от 28-03-2019, 16:28

Комісія обстежила житлово-побутові умови сім’їВчора, 27 березня, працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Бечкало, Ірина Кобільник, спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації Наталею Равриш, головою Модрицької сільської ради  Мироном Флюнтом та інспектором відділу освіти Тарасом Шустом відвідали сім’ю.

Комісія обстежила житлово-побутові умови проживання дитини та склала акт оцінки потреб сім’ї. З матір’ю дитини проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських  обов’язків та шкідливості вживання алкогольних напоїв.

В Модричах провели профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 28-03-2019, 11:25

В Модричах провели профілактичний рейд «Діти вулиці»27 березня комісія у складі представників служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді, відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації провела  рейд «Діти вулиці» у селі Модричі.

Комісією обстежено торгові точки у с. Модричі. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх, проінформовано про заборону продажу товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

Соціальні працівники проінспектували сім’ї, які перебувають на обліку

Автор: admin1 от 22-03-2019, 11:44

Соціальні працівники проінспектували сім’ї,  які перебувають на обліку21 грудня працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Бечкало, Лариса Марцінко, Уляна Чапля спільно із старшим дільничним  Дрогобицького ВПГУНП Михайло Бараняком здійснили візити у сім’ї сіл Уріж, Винники та смт. Підбуж, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. З членами цих сімей проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських  обов’язків та шкідливості вживання алкогольних напоїв, особливу увагу звернено на санітарний стан будинку.

Соціальні працівники регулярно відвідують учасників АТО

Автор: admin1 от 22-03-2019, 11:36

Соціальні працівники регулярно відвідують учасників АТОПрацівники  Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Бечкало, Лариса Марцінко, Уляна Чапля спільно із старшим дільничним  Дрогобицького ВПГУНП Михайло Бараняком  відвідали учасників АТО/ООС  у селі Винники та смт. Підбуж.

Вони ознайомилися та вивчили потреби щодо надання їм соціальних та психологічних послуг. Також вони відвідали в місцевій лікарні Богдана Яцишина, який тут перебуває на лікуванні.

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьми

Автор: admin1 от 12-02-2019, 15:20

В Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили питання протидії торгівлі людьмиСьогодні, 12 лютого, відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Дрогобицькій райдержадміністрації, яке провів заступник голови РДА Володимир Ханас. Участь у засіданні взяли представники поліції, медицини, служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, керівники соціальних служб міст Дрогобича та Борислава.

Основним питанням, що розглядалося на засіданні було обговорення ситуації, що склалася в сім’ї А., яка на даний час проживає у БФ «Наша хата». По даному питанню було прийняте рішення підготувати...

Соціальні служби райдержадміністрації провели профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 7-02-2019, 11:12

Соціальні служби райдержадміністрації провели профілактичний рейд «Діти вулиці»Згідно з графіком проведення оперативно-профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», у вівторок, 5 лютого, працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації,  Дрогобицького РЦСССДМ, структурного підрозділу з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації організували та провели  рейд «Діти вулиці» у селах Рихтичі, Залужани, Снятинка. Комісією обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх... Члени комісії відвідали навчальні заклади, поспілкувались з учнями та дирекцією.

До всеукраїнської акції STOP_SEXтин долучилися соціальні служби району

Автор: admin1 от 6-02-2019, 17:48

До всеукраїнської акції STOP_SEXтин долучилися соціальні служби районуВ Україні  щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими. Найбільшого занепокоєння викликають злочини  сексуального характеру щодо дітей в он-лайн просторі.

5 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету. З метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів та захисту дітей від сексуального насильства, експлуатації через  мережу Інтернет працівники служби у справах дітей спільно з центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді долучилися до Дня безпечного Інтернету...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube