czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 3-06-2015, 10:38

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-09-2015, 13:17

Соціальні служби району розробили Дорожню карту для учасників АТО

Автор: admin2 от 3-06-2015, 09:52

З метою забезпечення реалізації Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розробив "Дорожня карта для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції". Цей порадник містить інформацію про установи соціального захисту та охорони здоров’я із зазначенням номерів контактних телефонів, телефонів “гарячих ліній”,..

Соціальні працівники привітали ювілярів

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:36

Соціальні працівники привітали ювілярівВесняними днями  відсвяткували свої ювілеї одинокі громадяни, серед них 80- річний ювілей святкували Половчак Марія Володимирівна с. Далява,  Кісера Юліан Євстахійович с.Меденичі, Дуб Дарія Михайлівна с.Опака, Лагуш Софія Володимирівна с.Дорожів, Панів Катерина Андріївна с.Бистриця (г), Пристай Єва Іванівна с.Вороблевичі, Кравців Розалія Петрівна с.Вороблевичі, 85 - річний ювілей святкували Харів Марія Петрівна с.Літиня, 90 - річний ювілей святкували Кобільник Степанія Семенівна с. Ріпчиці, Бечкало Олена Михалівна с. Новий Кропивник.

Соціальні робітники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування...

Діти учасників АТО з Дрогобиччини у Львові взяли участь в мистецькому заході

Автор: admin1 от 10-05-2017, 10:50

Діти учасників АТО з Дрогобиччини у Львові взяли участь в мистецькому заході8 травня, у межах Дня пам'яті та примирення на території Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся мистецький дитячий захід "Пам'ять про вчора і перемога сьогодні очима дітей". 

У заході взяли участь діти з Дрогобицького району з сімей демобілізованих учасників АТО, військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО. Діти разом із курсантами академії вшанували пам'ять Героїв України, також  мали можливість оглянути територію Національної академії сухопутних військ, зокрема: техніку, озброєння, тир та комплекс водіння, пообідати у військовій їдальні.

Соціальні працівники провели бесіду в Нагуєвицькій школі-інтернаті

Автор: admin1 от 28-04-2017, 10:48

Соціальні працівники провели бесіду в Нагуєвицькій школі-інтернаті27 квітня у Нагуєвицькій школі-інтернат провідним спеціалістом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зоряною Дум’як та провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяною Якимець було проведено бесіду з учнями на тему: «Ти і твоя сім`я. Права та обов`язки дітей», а також профілактичну лекцію, щодо запобігання насильства серед дітей.

Метою заходу було поглибити знання дітей про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї — кожен член великої родини має дбати про красу, чесність і порядність свого роду, виховувати шанобливе ставлення до старших членів сім’ї.

Прийомна сім'я – шанс на нове життя

Автор: admin1 от 7-04-2017, 09:14

Прийомна сім'я – шанс на нове життяТому, хто виріс у рідній сім'ї, важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Майже безпорадна, без підтримки та любові, вона, як пересаджений паросток на палючому сонці, — наодинці із складними життєвими проблемами. Хоч якось компенсувати батьківську турботу намагається держава.
 Українською системою державної опіки над дітьми-сиротами та тими, хто залишився без батьківського піклування, передбачено, що з народження до набуття повноліття вони мають можливість бути доглянутими державними закладами, завдання яких – утримання, виховання, навчання та надання професійних навичок. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт у родині...

Заняття з підобліковими неповнолітніми

Автор: admin2 от 6-04-2017, 12:17

Заняття з підобліковими неповнолітніми5 квітня Сюзанна Дзерин, психолог Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з З оряною Дум`як, спеціалістом ДРЦСССДМ провели тренінгове заняття з підобліковими неповнолітніми на тему: «Вчинки та їх наслідки», а також провели бесіду про небезпеку інтернет-ігор.

Ціль заняття: сприяти розумінню дітей наявності наслідків до кожної дії, вчинку, поведінки та розвинути вміння їх аналізу...

Анкетування із засудженими неповнолітніми «Чи схильний ти до вживання наркотиків?»

Автор: admin2 от 16-03-2017, 15:23

Анкетування із засудженими неповнолітніми «Чи схильний ти до вживання наркотиків?»15 березня психолог Дрогобицького МРВ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно із провідним спеціалістом ДРЦ СССДМ провели анкетування із засудженими неповнолітніми «Чи схильний ти до вживання наркотиків?». Це анкетування дало змогу встановити ставлення неповнолітніх до наркотиків та схильність до наркозалежності. На основі здійсненого анкетування, із неповнолітніми було проведено профілактичну бесіду із заданої тематики та роздано пам’ятні буклети із короткими відомостями.

Метою анкетування є профілактика та запобігання прогресу наркоманії серед неповнолітніх. 

Тренінг для неповнолітніх

Автор: admin2 от 2-03-2017, 08:44

Тренінг для неповнолітніх1 березня Сюзанна Дзери психолог Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з Зоряною Дум`як спеціалістом ДРЦСССДМ провели тренінгове заняття з підобліковими неповнолітніми на тему: «Керування своїм життям».

Мета тренінгу:ознайомити учасників зі складовими, необхідними для успішного керування життям; визначити власні сильні та слабкі сторони й усвідомити важливість використання своїх ресурсів.

Діти українських героїв відвідали Славське

Автор: admin2 от 1-03-2017, 09:08

Діти українських героїв відвідали Славське
Волонтери Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 26 лютого
організували поїздку у селище Славське на Сколівщині для дітей загиблих учасників АТО.

Діти каталися на санчатах, підйомнику, квадроциклах та виготовляли листівки за технікою квілінгу для своїх матусь.

Великодня листівка для Українського воїна

Автор: admin2 от 28-02-2017, 16:02

Великодня листівка для Українського воїнаВ рамках доброчинних заходів до Великодніх свят  28 лютого спеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді побували у  Підбузькому НВК та провели захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!».

Діти виготовили вітальні листівки які, сподіваємося, зможуть підняти настрій воякам, зрозуміти, що тут їм вдячні, про них пам’ятають і розуміють важливість їхньої роботи, і найголовніше, що чекають їх додому живими.

Листівки буде передано у Громадську ініціативу «Дрогобич SOS. Допомога армії» та відправлено у зону АТО.

Діти учасників АТО побували в Меденицькому зоопарку

Автор: admin2 от 27-02-2017, 10:10

Діти учасників АТО побували в Меденицькому зоопарку
24 лютого спеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння благодійників організували поїздку в смт. Меденичі для дітей учасників АТО.

Діти відвідали зоопарк «Лімпопо» та отримали незабутні враження.

Академія Державної пенітенціарної служби запрошує на навчання

Автор: admin1 от 16-02-2017, 17:36

Академія Державної пенітенціарної служби запрошує на навчання

Що потрібно знати про посилення соціального захисту дітей

Автор: admin1 от 16-02-2017, 12:14

Що потрібно знати про посилення соціального захисту дітейШановні громадяни Дрогобиччини інформуємо Вас, що Законом України від 26.01.2016р. №936-VΙΙΙ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» запроваджено нову форму сімейного виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування - сім’я патронатного вихователя , Законом України від 08.09.2016р. №1504-VΙΙΙ «Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо наставництва запроваджено наставництво над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають в державних...

Учасників АТО інформували про зміни в пенсійному законодавстві

Автор: admin2 от 8-02-2017, 11:32

Учасників АТО інформували про зміни в пенсійному законодавствіЗ ініціативи керівництва райдержадміністрації та керівника відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олега Кіндратіва вчора, 7 лютого відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції, членами їхніх родин, на якій було продовжено соціальний діалог між учасниками АТО та підрозділами районної влади для вирішення актуальних питань соціального захисту демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба повідомив про діяльність робочої групи з питань допомоги учасникам антитерористичної операції, яка вже провела декілька виїздів у сільські ради, де є найбільше проблем з виділенням земельних ділянок учасникам АТО...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.