czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 3-06-2015, 10:38

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-09-2015, 13:17

Соціальні служби району розробили Дорожню карту для учасників АТО

Автор: admin2 от 3-06-2015, 09:52

З метою забезпечення реалізації Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розробив "Дорожня карта для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції". Цей порадник містить інформацію про установи соціального захисту та охорони здоров’я із зазначенням номерів контактних телефонів, телефонів “гарячих ліній”,..

В Старому Кропивнику проводилось соціальне інспектування

Автор: admin1 от 19-07-2017, 16:00

В Старому Кропивнику проводилось соціальне інспектування18 липня працівники  Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели соціальне інспектування на території Старокропивницької сільської ради. Під час інспектування обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З батьками дітей проведено індивідуально-профілактичні бесіди, надано інформаційні послуги та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. 

Районний центр соціальних служб провів інспектування в селі Грушів

Автор: admin1 от 18-07-2017, 12:04

Районний центр соціальних служб провів інспектування в селі ГрушівУ вівторок, 18 липня, працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціальні інспектування на території Грушівської сільської ради. Під час інспектування обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей. 
З батьками дітей проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. 

Працівники центру провели інформаційну кампанію серед учасників АТО

Автор: admin2 от 11-07-2017, 15:38

Працівники центру провели інформаційну кампанію серед учасників АТО
З метою інформування про «Програму підвищення конкурентоспроможності» 11 липня працівниками центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено зустріч з учасниками АТО та членами їх сімей та роздано інформаційні листівки.

Профілактична робота з неповнолітніми

Автор: admin2 от 6-07-2017, 12:00

Профілактична робота з неповнолітніми5 липня на базі Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції психологом та старшим інспектором Дрогобицького МРВ з питань пробації, спільно з працівником центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, проведена зустріч з неповнолітнім засудженим, який перебуває на обліку.

В ході зустрічі працівниками були надані послуги інформаційного характеру у формі бесіди на тему: «Права та обов'язки дітей» та проведено профілактичну роботу.

Після проведення бесіди проведено круглий стіл із неповнолітнім засудженим у формі запитань та відповідей на тему соціальних прав та обов'язків неповнолітніх громадян України...

Комісія РДА провела інформаційно-просвітницьку роботу в Опарах та Ріпчицях

Автор: admin2 от 3-07-2017, 15:17

Комісія РДА провела інформаційно-просвітницьку роботу в Опарах та Ріпчицях30 червня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, Дрогобицьким РВ ГУДСНСУ у Львівській області здійснили виїзд у с. Опарі. Мета поїдки - проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження надзичайних ситуацій у сім'ях самотніх громадян, багатодітних, малозабезпечених та сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. У с. Ріпчиці комісія також обстежила житлово-побутові умови проживання дітей та стан виконання батьками з неблагополучних сімей своїх обов’язків. З батьками дітей, які перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Комісія обстежила умови проживання дітей у кризових сім'ях

Автор: admin2 от 29-06-2017, 15:50

Комісія обстежила умови проживання дітей у кризових сім'яхЗ метою проведення обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, комісія у складі працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, Дрогобицького РЦСССДМ, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області здійснила виїзд у смт. Підбуж, с. Смільна та с.Залокоть Дрогобицького району.

Під час обстеження виявлено незадовільні житлово-побутові та психологічні умови проживання 3 дітей, які проживають в смт. Підбуж та 2 дітей із с.Залокоть.

За підсумками обстеження батьки недоглянутих дітей будуть притягнені до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними своїх батьківських обов'язків.

Проведена перевірка роботи соціальних працівників

Автор: admin1 от 15-06-2017, 11:11

Проведена перевірка роботи соціальних працівниківКерівництво Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали села Воля Якубова та Ролів з метою перевірки  роботи соціальних робітників Романюк Л.М. та Огар В.І. Одиноким надаються відповідні послуги згідно їх потреб. Зі слів одиноких, а також працівників сільських рад,  соціальні робітники сумлінно відносяться до виконання своїх обов’язків. Одночасно перевірено  розповсюдження соціальними робітниками до помешкань мешканців   інформаційних листівок про нововведення у системі житлових субсидій.

Солодкі подарунки для дітей учасників АТО

Автор: admin1 от 14-06-2017, 09:39

Солодкі подарунки для дітей учасників АТО

 

Благодійне товариство "Мій тато захищає Україну" отримало для діток Героїв із районів Львівщини солодкі тістечка "Барні". Такий приємний сюрприз передали офіційні партнери Благодійного товариства із Києва - Благодійна організація "Київський міський благодійний фонд "Фудбенк".

80 упаковок із смачними солодощами отримав Дрогобицький  районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для діток учасників АТО із сіл та селищ Дрогобицького району.

Одиноких привітали з ювілеями

Автор: admin1 от 8-06-2017, 09:27

Одиноких привітали з ювілеямиЦими днями відсвяткували свої ювілеї одинокі громадяни, серед них 80 - річний ювілей святкував Федик Богдан Миколайович с. Дережичі, 90 - річний ювілей святкували Матвіїшин Марія Василівна с. Гаї Нижні, Добромильська Ганна Іванівна с. Ролів.

Соціальні працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом з дітьми-волонтерами, привітали одиноких з ювілеєм, адже свята бувають не так часто у самотніх людей.

Діти учасників АТО відвідали дельфінарій «Оскар»

Автор: admin1 от 2-06-2017, 09:39

Діти учасників АТО відвідали дельфінарій «Оскар»До Міжнародного Дня захисту дітей у рамках соціального мега проекту «Мій тато захищає Україну» за сприянням Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, діти учасників АТО Дрогобицького району відвідали дельфінарій «Оскар» в м. Трускавці.

На майданчику перед дельфінарієм відбулось благодійне свято. Діток чекала весела розважальна програма: інтерактивна лекція про морських тварин, святковий концерт, веселі аніматори,  цікаві ігри, оригінальні майстер-класи, конкурси, розіграші, призи. Після такої насиченої програми  діти побачили феєричне шоу з чорноморськими дельфінами та морським котиком.

Соціальне інспектування в Дорожеві

Автор: admin2 от 1-06-2017, 16:03

Соціальне інспектування в ДорожевіУ середу, 31 травня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, за сприяння сільського голови Б.Дмитріва, здійснено виїзд у с. Верхній Дорожів для обстеження умов виховання, навчання та утримання дітей-вихованців ДБСТ. З дітьми та батьками-вихователями проведені бесіди, вручено подарунки.

Комісією також перевірено інформацію про неналежне виконання гр. О. своїх батьківських обов’язків, обстежено умови проживання дитини, яка схильна до вчинення правопорушень.

Соціальні працівники привітали ювілярів

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:36

Соціальні працівники привітали ювілярівВесняними днями  відсвяткували свої ювілеї одинокі громадяни, серед них 80- річний ювілей святкували Половчак Марія Володимирівна с. Далява,  Кісера Юліан Євстахійович с.Меденичі, Дуб Дарія Михайлівна с.Опака, Лагуш Софія Володимирівна с.Дорожів, Панів Катерина Андріївна с.Бистриця (г), Пристай Єва Іванівна с.Вороблевичі, Кравців Розалія Петрівна с.Вороблевичі, 85 - річний ювілей святкували Харів Марія Петрівна с.Літиня, 90 - річний ювілей святкували Кобільник Степанія Семенівна с. Ріпчиці, Бечкало Олена Михалівна с. Новий Кропивник.

Соціальні робітники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування...

Діти учасників АТО з Дрогобиччини у Львові взяли участь в мистецькому заході

Автор: admin1 от 10-05-2017, 10:50

Діти учасників АТО з Дрогобиччини у Львові взяли участь в мистецькому заході8 травня, у межах Дня пам'яті та примирення на території Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся мистецький дитячий захід "Пам'ять про вчора і перемога сьогодні очима дітей". 

У заході взяли участь діти з Дрогобицького району з сімей демобілізованих учасників АТО, військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО. Діти разом із курсантами академії вшанували пам'ять Героїв України, також  мали можливість оглянути територію Національної академії сухопутних військ, зокрема: техніку, озброєння, тир та комплекс водіння, пообідати у військовій їдальні.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.

 
 
chicago escorts
porn tube
big cock porn video