Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Правова допомога » До кого можна звернутися по допомогу, щоб захистити себе від насильства

До кого можна звернутися по допомогу, щоб захистити себе від насильства

Автор: admin2 от 21-06-2019, 09:47
 (голосів: 0)

На це питання у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» відповідає директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги Марія Николаїшин.

Ще раз нагадую, що насильство у сім`ї - це будь -які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім`ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров`ю.

Куди можна звернутися за допомогою?

  • Викликати поліцію за номером 102.

  • Звернутися до центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, фахівці яких надають психологічні консультації.

  • Якщо у Вашій сім`ї є діти, які стали жертвами насильства або ж є його свідками, тоді слід звернутися до служби у справах дітей.

  • Якщо з тих чи інших умов не хочете чи не можете повертатися до попереднього місця проживання, і у Вас є малолітні діти віком до двох років, у такому випадку можете попросити тимчасовий притулок у соціальному центрі матері та дитини. Один із таких установ є у Дрогобичі. Там спеціально навчені фахівці допоможуть Вам вирішити ряд питань.

  • Також є багато громадських організацій, які можуть надати тимчасовий притулок або ж допомогти вирішити деякі проблеми, зокрема, посприяти тимчасово із одягом для дитини, їжею, ліками. На всеукраїнському рівні працює громадська організація Ла Страда -Україна.

  • Якщо Ви зазнали фізичного чи сексуального насильства та потребуєте медичної допомоги, зверніться до лікарні чи поліклініки.

  • Зателефонувати на Національну «гарячу лінію» за номером телефону: 0 800 500 335 або з мобільного 116 123.

  • За необхідності, коли Вам потрібна правова допомога, можете звернутися до центру безоплатної вторинної правової допомоги у тому числі й бюро правової допомоги. Там Ви отримаєте юридичні консультації та, за необхідності, і безоплатні послуги адвоката. Інформуємо, що особи, котрі зазнали домашнього насильства, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Фахівці бюро приймають за адресами: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70,м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua