Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

З 2 серпня запрацює електронний Реєстр ліцензій на право торгівлі алкоголем та тютюном

Автор: admin2 от 4-07-2018, 15:15

У зв’язку з запровадженням в експлуатацію з 02.08.2018 програмного забезпечення «Ліцензування виробництва та обігу (спирт, алкогольні напої, тютюнові вироби)» та відповідно до розпорядження ДФС України «Про ведення Реєстру виданих, тимчасово призупинених, анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» від 28.02.2018 р. № 18-р, з 02.08.2018 вводиться єдиний зразок заяви яка заповнюється суб’єктами господарювання в залежності від дії яку необхідно здійснити, а саме:..

Про обов’язок нарахування і сплати єдиного внеску фізичною особою – підприємцем, які провадять незалежну професійну діяльність

Автор: admin2 от 3-07-2018, 16:23

Відносини у сфері державної політики з адміністрування єдиного внеску регулюються виключно Законом України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).

Відповідно до пункту 4,5 частини першої статті 4 Закону №2464 фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність є платниками єдиного внеску...

В яких випадках майно платника податків звільняється з податкової застави?

Автор: admin2 от 3-07-2018, 16:21

Дрогобицька ОДПІ повідомляє, що згідно з п. 93.1 ст. 93 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) майно платника податків звільняється з податкової застави з дня:

● отримання контролюючим органом підтвердження повного погашення суми податкового боргу в установленому законодавством порядку;

● визнання податкового боргу безнадійним;..

Самотня мати має право на застосування підвищеної податкової соціальної пільги

Автор: admin2 от 2-07-2018, 16:36

Самотня мати має право на застосування підвищеної податкової соціальної пільгиДрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що порядок надання податкових соціальних пільг (далі – ПСП) встановлений ст.169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Згідно з нормами згаданої статті ПКУ будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму ПСП у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року...

Податок на додану вартість: причини коригування ПН

Автор: admin2 от 2-07-2018, 16:02

Податок на додану вартість: причини коригування ПН Дрогобицька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує, що відповідно до п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної (далі – РК), складеному в порядку, встановленому для податкових накладних (далі – ПН), та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН)...

Що потрібно знати про нормативну грошова оцінка земельних ділянок

Автор: admin1 от 27-06-2018, 10:58

Що потрібно знати про нормативну грошова оцінка земельних ділянокНормативна грошова оцінка земельних ділянок: з якого періоду застосовується нове рішення місцевої ради?

Дрогобицька ОДПІ інформує, що відповідно до ст. 270 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами і доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Базою оподаткування земельним податком, є зокрема, нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ ПКУ (пп. 271.1.1 п. 271.1 ст. 271 ПКУ).

Податковий календар на 27 червня 2018 року

Автор: admin2 от 26-06-2018, 15:47

Дрогобицька ОДПІ доводить до відома платників, що

середа, 27 червня 2018 року, останній день сплати:

- плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за травень 2018 року;

- податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2018 року;

- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2018 року;..

Задекларували доходи – до 1 серпня 2018 року сплатіть податок

Автор: admin1 от 25-06-2018, 16:09

Задекларували доходи – до 1 серпня 2018 року сплатіть податокДрогобицька ОДПІ нагадує громадянам, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік (далі – декларація), про обов’язок сплати до 1 серпня року, що настає за звітним, суми податкового зобов’язання, зазначеної в поданій податковій декларації (п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ)).

Слід зазначити, що відповідно до п. 126.1 ст. 126 ПКУ у разі несплати узгодженої суми грошового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації до 1 серпня року, що настає за звітним, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу...

Дрогобицька ОДПІ інформує

Автор: admin1 от 25-06-2018, 10:14

Дрогобицька ОДПІ інформує Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування може самостійно виправити (уточнити) помилки, що містяться в раніше поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи?

Фахівці Дрогобицької ОДПІ акцентують увагу платників на тому, що відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи - підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адресиза результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду...

Якщо площа житлової нерухомості більша за встановлену, доведеться сплатити 25 тис. грн.

Автор: admin1 от 22-06-2018, 16:30

Якщо площа житлової нерухомості більша за встановлену, доведеться сплатити 25 тис. грн. Нагадуємо, що обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичної особи здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у порядку, визначеному п.п. 266.7.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної згідно з п.п. 266.4.1 ПКУта відповідної  ставки податку.

Ставка податку встановлюється за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та...

 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube