Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Дрогобиччини зросли на 5,6 млн. гривень

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Дрогобиччини зросли на 5,6 млн. гривень

Автор: admin1 от 26-07-2016, 11:43
 (голосів: 0)

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Дрогобиччини зросли на 5,6 млн. гривеньЗа шість місяців поточного року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів регіону 24,7 млн.грн., що на 5,6 млн.грн. більше, ніж за шість місяців минулого року.

Платниками Дрогобиччини  сплачено 14,1 млн.грн. єдиного податку,  в тому числі підприємцями- 10,6 млн.грн., юридичними особами- 3,4 млн.грн., сільськогосподарськими товаровиробниками - 0,1 млн.грн. Розрахункові показники виконано на 133%, приріст надходжень від початку року складає 2,8 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року місцеві бюджети Дрогобиччини отримали на 2,8 млн. грн. більше надходжень до бюджету.

Платники єдиного податку Борислава сплатили до бюджету міста 5 млн.грн. Розрахункові показники виконано на 122,4%, приріст надходжень від початку року складає 0,9 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року місцевий бюджет Борислава отримав на 1,3 млн. грн. більше надходжень  єдиного податку до бюджету.

Платниками Трускавця сплачено єдиного податку - 5,6 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року місцевий бюджет Трускавця отримав на 1,5 млн. грн. більше надходжень єдиного податку до бюджету.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua