Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Надходження єдиного податку зросло на 4,3 млн. гривень

Надходження єдиного податку зросло на 4,3 млн. гривень

Автор: admin2 от 18-07-2016, 13:16
 (голосів: 0)

Надходження єдиного податку зросло на 4,3 млн. гривеньЗа шість місяців поточного року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини 14,1 млн. грн. єдиного податку, в тому числі підприємців - 10,55 млн. грн., юридичні особи – 3,35 млн. грн., сільськогосподарські товаровиробники – 0,2 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 133%, приріст надходжень від початку року складає 3,5 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року місцеві бюджети отримали на 4,3 млн. грн. більше.

Платники єдиного податку Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ внесли до бюджету міста більше 5 млн. грн., платники Трускавецького відділення - 5,4 млн. гривень.

Нагадаємо, що спрощенці третьої групи звітують щокварталу наростаючим підсумком, а для підприємців першої та другої групи встановлено річний звітний період з правом подачі декларації з позначкою довідково за будь-який інший період з метою отримання довідки про доходи.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua