Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » На зустрічі з бізнесом обговорювали податкову реформу

На зустрічі з бізнесом обговорювали податкову реформу

Автор: admin2 от 23-05-2016, 15:22
 (голосів: 0)

На зустрічі з бізнесом обговорювали податкову реформуПро підсумки чотирьох місяців та зміни, які відбуваються в процесі податкової реформи розповів під час «круглого столу» з представниками малого і середнього бізнесу Дрогобиччини, Трускавця та Борислава начальник Дрогобицької ОДПІ Юрій Гринів. Він підкреслив, що податкові новації спрямовані на зменшення податкового тиску та спрощення адміністрування податків. Зокрема, скасування щомісячної авансової сплати податку на прибуток та визначення об’єкта оподаткування за правилами бухгалтерського обліку – стало найкращим нововведенням для платників цього податку, яке посприяло спрощенню форм податкової звітності та зменшенню витрат ресурсів на її формування.

Але одним з найважливіших кроків для покращення умов ведення бізнесу є зниження ставки єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до 22% та скасування утримань цього внеску із заробітної плати. Таке зниження податкового навантаження на фонд оплати праці дає можливість бізнесменам за рахунок заощаджених коштів підвищити заробітну плату своїм працівникам, - зазначив керівник податкової.

Під час зустрічі говорили також про спеціальний режим ПДВ для сільськогосподарських підприємств, про впорядкування процесу відшкодування податку на додану вартість, який повертатиметься згідно з черговістю внесення заяв до реєстрів, та про запровадження системи електронного адміністрування акцизного податку при реалізації пального.

“Це лише початок змін, адже податкова реформа триває, - зазначив, завершуючи зустріч, Юрій Гринів, і запросив представників бізнесу до активнішої участі в роботі над удосконаленням Податкового кодексу та реформуванням податкової системи.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua