Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » До місцевих бюджетів надійшло понад 16 млн. гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів надійшло понад 16 млн. гривень єдиного податку

Автор: admin2 от 16-05-2016, 13:01
 (голосів: 0)

До місцевих бюджетів надійшло понад 16 млн. гривень єдиного податкуЗа чотири місяці 2016 року платники податків Дрогобицької ОДПІ, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 16,2 млн. грн. єдиного податку, у тому числі скарбниці Дрогобиччини поповнено на 9 млн. грн., бюджет Борислава – на 3,5 млн. грн., бюджет Трускавця - на 3,7 млн. грн. Це на 3,9 млн. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 132,4% , та на 5,4 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Понад 73% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб. Нагадуємо підприємцям, які є платниками єдиного податку ІІІ та ІІ групи, що у разі, якщо обсяг отриманого ними доходу в календарному році перевищить один мільйон гривень, виникає обов’язок застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні розрахункових операцій в готівковій формі. 

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua