Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У податковій зустрілися з арбітражними керуючими

У податковій зустрілися з арбітражними керуючими

Автор: admin1 от 30-03-2016, 16:43
 (голосів: 0)

У податковій зустрілися з арбітражними керуючимиНачальник Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції Юрій Гринів провів зустріч з арбітражними керуючими, яких призначено розпорядниками майна підприємств-банкрутів. Він зазначив, що скорочення податкового боргу є важливим напрямом роботи фіскальної служби. Адже додаткові бюджетні надходження спрямовуються на виконання соціальних зобов’язань держави перед громадянами.

У даний час в Дрогобицькій ОДПІ налічується 18 підприємств, щодо яких порушено судові провадження у справі про банкрутство, у тому числі два у Трускавці та одне у Бориславі. Банкрути заборгували  понад 27 млн. грн. податкових зобов’язань, з яких  більше 10 млн. грн. – до місцевих бюджетів. Учасники зустрічі проаналізували обставини справи по кожному підприємству, обоговорили заходи, які можна вжити для забезпечення вимог кредиторів та погашення боргу перед державою.

Керівник фіскального органу подякував арбітражним керуючим за співпрацю та активну позицію у відстоюванні державних інтересів і запевнив, що завжди готовий надати підтримку та допомогу у вирішенні проблемних питань.

 

У податковій зустрілися з арбітражними керуючими

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua