Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Складати декларацію про доходи допомагають під час практикумів у податковій

Складати декларацію про доходи допомагають під час практикумів у податковій

Автор: admin1 от 25-03-2016, 09:59
 (голосів: 0)

Складати декларацію про доходи допомагають під час практикумів у податковій“Декларування доходів, отриманих у 2015 році” – тема практикуму, проведеного для платників податків у Дрогобицькій ОДПІ.  Учасників семінару ознайомили із змінами щодо оподаткування доходів фізичних осіб,  які запроваджено з 1 січня 2016 року. Зокрема, для більшості видів доходів, визначених Податковим кодексом, введено єдину ставку податку на доходи фізичних осіб 18 відсотків замість колишніх 15 і 20 відсотків, та скасовано утримання із зарплатних доходів 3,6 відсотка єдиного внеску.

Фахівці податкової інспекції розповіли про оподаткування спадщини та подарунків, доходів від продажу рухомого та нерухомого майна. Наголосили, що декларація про майновий стан і доходи не подається, якщо такі доходи отримано від осіб, що належать до членів сім’ї першого ступеня споріднення, або у разі сплати податку до нотаріального посвідчення відповідних договорів.

Учасникам заходу надано відповіді на запитання та практичну допомогу при складанні декларації про майновий стан і доходи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua