Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Доходи від оренди задекларуйте до 30 квітня

Доходи від оренди задекларуйте до 30 квітня

Автор: admin1 от 2-03-2016, 12:26
 (голосів: 0)

Доходи від оренди задекларуйте до 30 квітняГромадяни, які надають в оренду нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо) чи рухоме майно іншим громадянам, зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15% (за минулий рік). Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

Крім зазначеного податку доходи від оренди оподатковуються військовим збором в розмірі 1,5%.

Після закінчення звітного календарного року, не пізніше 30 квітня 2016 р., таким платникам податку необхідно подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

Бланк декларації та консультаційну допомогу при її складанні можна безоплатно отримати в Центрі обслуговування платників податків податкової інспекції, або за телефоном 3-72-81. На час кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні з  8 до 20 години, у суботу - з 9 до 16 години. 

Декларацію можна подати особисто, або через Інтернет (за наявності електронного цифрового підпису), або не пізніше 25 квітня надіслати поштою з повідомленням про вручення на адресу податкової інспекції (м. Дрогобич, вул..Шевченка 9).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua