Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Щодо застосування спрощеної системи оподаткування платниками третьої групи

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування платниками третьої групи

Автор: admin1 от 23-02-2016, 12:39
 (голосів: 0)

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування платниками третьої групиЗ 1 січня 2016 року набрали чинності зміни щодо застосування спрощеної системи оподаткування, внесені Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Зокрема, для третьої групи зменшено з 20 до 5 мільйонів гривень граничний обсяг отриманого протягом календарного року доходу, що дає право працювати на цій групі, та на 1% збільшено ставки: 3% доходу для платників ПДВ і 5 % доходу  для неплатників ПДВ.

У зв’язку з цим Державна фіскальна служба України роз’яснила порядок застосування спрощеної системи цією категорією платників єдиного податку:

«Суб’єкти господарювання - фізичні особи - платники  єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році. 

Водночас, якщо фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі  платники будуть зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення». 

Такий самий підхід застосовується і для платників єдиного податку третьої групи – юридичних осіб. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua