Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » У січні надходження єдиного податку склали майже 1,9 млн. гривень

У січні надходження єдиного податку склали майже 1,9 млн. гривень

Автор: admin1 от 11-02-2016, 15:16
 (голосів: 0)

За перший місяць поточного року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини майже 1,9 млн. грн. єдиного податку. Це на 964 тис. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 100,1%  та на 364 тис. грн.  більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено суттєві зміни в частині застосування спрощеної системи. Зокрема, для третьої групи платників єдиного податку зменшено з 20 до 5 мільйонів гривень граничний обсяг отриманого протягом календарного року доходу, що дає право працювати на цій групі, та на 1% збільшено ставки: 3% доходу - для платників ПДВ, та 5 % доходу - для неплатників ПДВ. Для четвертої групи (сільськогосподарські товаровиробники) ставки єдиного податку збільшено в 1,8 рази.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua