Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицька ОДПІ » У січні місцеві бюджети Дрогобиччини отримали більше 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

У січні місцеві бюджети Дрогобиччини отримали більше 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Автор: admin1 от 1-02-2016, 14:56
 (голосів: 0)

У січні місцеві бюджети Дрогобиччини отримали більше 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб  За перший місяць цього року до місцевих бюджетів міста Дрогобича та Дрогобицького району сплачено 7,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Виконання прогнозних показників становить 117,3%. Це на 1,9 млн. гривень більше від показника аналогічного періоду минулого року.

Нагадуємо, що податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України. Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за  єдиною  ставкою 18 відсотків, замість двох діючих у минулому році ставок 15% та 20%.

Збільшення надходжень до бюджету  це, насамперед, свідчення сумлінного ставлення платників податків до сплати обов’язкових платежів. Саме тому зусилля фіскальної служби спрямовуються на підтримку сприятливого бізнес-середовища, зменшення тиску на платників та підвищення якості надання послуг.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua