Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Дрогобицьке управління ГУ ДПС » Про подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцем який не має найманих працівників

Про подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцем який не має найманих працівників

Автор: admin1 от 21-12-2015, 15:05
 (голосів: 0)

Про подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцем який не має найманих працівників  Відповідно до пункту 11 розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року № 435, якщо юридичні особи або фізичні особи - підприємці не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, Звіт за найманих працівників до фіскальних органів ними не подається.

Фізичні особи - підприємці, у тому числі, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до фіскальних органів Звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, формують та подають до фіскальних органів Звіт самі за себе один раз на рік до 01 травня року, що настає за звітним періодом.

Фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подавати самі за себе Звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, зазначених у п. 3 розд. III Порядку № 435.

А саме, пунктом 3 розд. III Порядку № 435 фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Звіт зазначеними особами не подається.

Таким чином, якщо юридичні особи та фізичні особи - підприємці не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), Звіт до фіскальних органів ними не подається.

При цьому, фізичні особи - підприємці, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані подавати річний звіт за себе незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім, підприємців на спрощеній системі оподаткування, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua